Shiba Inu Ekibi Sonunda Çok Beklenen Metaverse Projesini Tanıttı

30 Mart tarihli bir blog yazısında, Shiba Inu ekibi, “SHIB: The Metaverse” adlı çok konuşulan metaverse projesiyle ilgili ilginç ayrıntıları açıkladı.

Shiba Inu arkasındaki geliştiriciler, Şubat ayı başlarında Decentraland gibilerle rekabet etmek için iddialı metaverse girişimini duyurdular.    

Metaverse, bazıları özel kalacak 100.000’den fazla araziden oluşacak. Arazilerin kilidi aşamalar halinde açılacak. Giriş aşamasında, ekip dört katmana (“Gümüş Kürk”, “Altın Kuyruk”, “Platin Pençe” ve “Elmas Dişler”) bölünecek 36.431 parselin kilidini açacak. Fiyatlar, katmana bağlı olarak 0,2 ETH ile 1 ETH arasında değişecek. Ekip, fiyatlandırma için tarafsız bir token seçmek istediğini söylüyor.

Katılımcılar, üç günlük teklif etkinliğine katılmak için Doge Killer (LEASH) tokenleri Shiboshis NFT’lerini kilitlemek zorundadır. Sahipler ayrıca satış etkinliğinin yedi günlük aşamasına katılabilecekler. Son olarak, iki başlangıç ​​aşaması tamamlandıktan sonra kalan arsalar kamu satışına açık olacak.     

Ekip, araziyi satın almanın pasif gelir elde etmek ve ödül üretmek için bir fırsat olduğunu iddia ediyor. Arazi sahipleri tarafından açılabilen bazı ayrıcalıklar yakın gelecekte ortaya çıkacak.    

Metaverse’ler, katılımcıların gerçek dünya etkileşimlerini taklit etmesine izin veren sanal dünyaları temsil eder. Konsept, Facebook’un geçen Ekim ayında Meta olarak yeniden markalaşması nedeniyle önemli bir popülerlik kazandı.     

Üç milyon Twitter takipçisi         

Bu arada, meme kripto para biriminin resmi Twitter hesabı üç milyon takipçiyi aştı.

Kutlama tweetinde, meme kripto para biriminin arkasındaki ekip, projeyi “tamamen yeni bir başarı seviyesine” taşıdıkları için takipçilere teşekkür etti.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kozmetik Devi Estée Lauder, Decentraland ile Metaverse'e Giriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu