Tecrübeli Trader Peter Brandt: XRP Dolandırıcılık Yapıyor! - BTC MAGAZİN

Tecrübeli Trader Peter Brandt: XRP Dolandırıcılık Yapıyor!

  • Peter Brandt sabırla XRP’nin dördüncü en büyük kripto para birimini “manipüle edilmiş bir aldatmaca” olarak adlandırırken sıfıra düşmesini bekliyor.

Seçkin emtia tüccarı Peter Brandt, son Twitter yorumuna göre XRP‘nin ‘manipüle edilmiş bir aldatmaca’ olduğuna hala inanıyor.

Ayrıca, token fiyatının neredeyse sıfıra gidebileceği tahminini ikiye katladı ve tüccarlardan daha fazla sabır istedi.

“Çıkmaz sokak”

Mayıs ayında Brandt, otuz yılı aşkın ticaret deneyiminin ona meşru projeleri olası dolandırıcılıklardan ayırt etmeyi öğrettiğini belirtti.

Daha önceki bir tweette, geçtiğimiz yıl için neredeyse anemik olan XRP’nin fiyatının sadece “çanta sahipleri” (holders) tarafından desteklendiğini iddia etti.

Teken Ekim 2019’dan beri agresif satış baskısı altında. Bitcoin (BTC) son zamanlarda yaklaşık 10.500$ seviyesine yükselmeyi başardı, ancak XRP, Şubat ayındaki 0.35$ zirvesinden %42 düştü.

Tüccar, XRP’yi ‘çıkmaz sokak’ olarak görürken, ücretsiz olarak verilmesi gerektiğini öne sürüyor.

Ayrıca, 2019’un yüksek uçan tokeni olan Chainlink’in (LINK), XRP gemisini atlayanlar tarafından satın alınan büyük bir, şişman hiçbir şey olmadığını iddia etti.

Birçok Aleyhtar Kişi

Brandt, merkezileştirme kaygılarıyla boğuşan bir kripto para birimi olan XRP için küçümsemesini gizlemeyen kripto para birimi endüstrisinin tek üyesi olmaktan çok uzak.

Eski Wall Street tüccarı Tone Vays, XRP’ye Ripple Labs tarafından ‘ince havadan’ yaratılan ‘bir aldatmaca parası’ adını vermişti.

Şu anda bir kripto savunucusu olan UFC yıldızı Ben Askren, s-kelimesini (scam) 9 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle tanımlamak için kullandı.

Bu arada, finansal analist Preston Pysh XRP fiyatının organik olarak büyüyemeyeceğine inanıyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu