Twitter’a Dogecoin Emojisi Gelecek mi?

Dogecoin, kripto para piyasasının ilk 10 sıralamasında tek memecoin olmasına rağmen, değeri Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması haberiyle ulaştığı zirvelerin çok altında. Musk’ın satın almasından sonra, Twitter’da kripto ödemelerinin şansı daha da arttı. 

Tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi, DOGE fiyatı da FTX iflası nedeniyle önemli ölçüde zarar gördü.

DOGE Emojiye Talep

Elon Musk’ın DOGE topluluğuna verdiği büyük destek sayesinde, ortam uzun vadede yükselişini sürdürüyor. Bu bağlamda, güçlü DOGE destekçileri, Twitter’da #Dogecoin’in yanına bir emoji eklenmesi çağrısında bulunuyor. Şu anda yalnızca Bitcoin, sosyal medya platformunda hashtag’inin yanında emoji bulundurma ayrıcalığına sahip.

Twitter’da işlerin başında Elon Musk varken, Dogecoin emojisi pekâlâ bir olasılık olabilir. Tesla CEO’su şirketi devraldığından beri, politika kararları ve işten çıkarmalar açısından büyük değişiklikler oldu.

Bu arada, memecoin Çarşamba günü fiyatta keskin bir düşüş yaşadı. Btcmagazin market verilerine göre, bu yazı yazılırken, DOGE fiyatı son 24 saatte %4,67 düşerek 0,09627 $ seviyesinde bulunuyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin, Ünlülerin de Desteğini Alarak Bir Rekor Daha Kırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu