Ultra (UOS) Nedir? Ultra (UOS) Geleceği ve Yorum 2022

Ultra (UOS) Nedir?

Ultra, kendisini oyuncular ve oyun geliştiriciler için yeni fırsatlar sağlamak üzere tasarlanmış blok zinciri tabanlı bir PC oyun dağıtım platformu olarak tanımlıyor. Oyuncuların oyun satın alıp oynayabilecekleri, kullanılmış oyunlarını ve eşyalarını yeniden satabilecekleri ve Ultra’ya katılarak para kazanabilecekleri bir ekosistem içerir. Oyun geliştiricileri, oyunlarını öğe dağıtımı gibi özellikler aracılığıyla güçlendiren yeni gelir akışlarından, SDK’lardan, kaplama teknolojisinden ve blok zinciri araçlarından yararlanacak.

Oyunlar, DLC ve sanal öğeler gibi UOS’dan satın aldığınız tüm içerikler, aslında sahip olduğunuz zincir üstü dijital öğelerdir. Ultra’da varlıklarınızı birer eşyaymış gibi kontrol edersiniz. Bu mülkler, Ultra’nın içinde veya dışında üçüncü taraf pazar yerleri ve mobil uygulamalar aracılığıyla satılabilir, takas edilebilir ve arkadaşlara verilebilir.

Ultra blok zinciri, oyun ve uygulama geliştiricilerinin ürünlerini blok zincir teknolojisi olmadan mümkün olmayacak yeni özellikler ve mekaniklerle geliştirmelerine olanak tanır.

Ultra, iki tavsiye programıyla birlikte gelir. Biri, platforma yeni kullanıcılar getirdiğiniz için sizi ödüllendirirken, diğeri Ultra’da satılan ürünleri tanıtmanız için size ödeme yapar. Oyuncular, etkileyiciler ve her büyüklükteki işletme için etkili olan Ultra, platformunu ve içeriğini tanıtarak herkesin yeni gelir akışlarından yararlanmasına olanak tanır.

Ultra, üçüncü taraf şirketlerin eğlence uygulamalarını ve hizmetlerini yayınlamalarına ve geniş kitlelere ulaşmalarına olanak sağlamak için sıfırdan tasarlanmış ilk eğlence platformudur. Ultra, oyuncuların yeni bir hizmet hesabına kaydolmalarına gerek kalmadan anında, güvenli ve kolay etkileşim kurabilecekleri yeni eğlence mekanlarını keşfetmelerine yardımcı olur.

Bugün oyun dünyasına hizmet eden büyük şirketler iyi gidiyor olsa da, bazen hala büyük boşlukları var. Özellikle bu tekel piyasasına girmek ve varlığını ispatlamak büyük bir çaba gerektirir. Tüm bu durumları fark eden ve değiştirmeyi hedefleyen UOS Coin, oyunseverler ve geliştiriciler için geliştirilmiş bir oyun ve reklam sistemi vadediyor. UOS platformu ile oyun satın alıp oynayabilir, canlı etkinliklere katılabilir, yeni oyunlar öğrenebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sistemde harcanan ve kazanılan tüm para UOS Coin’de dağıtılır ve alınır. Bu sayede blockchain teknolojilerini kullanan, merkezi olmayan bir yapıya sahip güvenilir bir oyun platformu ortaya çıkacaktır. 2019’un ortalarından beri piyasada olduğundan, artık kanıtlanmış bir kripto para birimi haline geldi. Son dönemdeki güçlü ralli birçok yatırımcının dikkatini çekti, tabii ki piyasa hacmi de arttı.

Ultra (UOS) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Ultra Games tarafından inşa edilmiştir.
 • Kuruluş Yılı: 2019
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 1,000,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 283,472,124
 • Piyasa Değeri: ₺ 2.206.013.387,17
 • En Düşük Fiyat: ₺ 2,74
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 36,84
 • Proje Amacı: Ultra token, oyuncuların oyun satın alıp oynayabileceği ve kullanılmış oyunlarını ve eşyalarını yeniden satabileceği bir ekosistemdir.

Ultra (UOS) Geleceği

UOS token’ın geleceği çok parlak çünkü kripto endüstrisinde Metaverse, blockchain oyunları ve NFT projelerine büyük ilgi var. Alanında rakiplerinden öne çıkan projede UOS coin fiyatının daha yüksek bir değere ulaşması bekleniyor. NFT’lerin popülaritesi ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik, UOS paralarını bir sonraki seviyeye taşımaya yardımcı oluyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Verasity (VRA) Nedir? Verasity (VRA) Geleceği ve Yorum 2022

UOS Coin’in geleceği hakkında dile getirilen görüşler yukarıda bahsettiğimiz konularla paralellik gösteriyor. Bu kripto para birimi, diğer kripto para birimlerine göre daha açık ve eşsiz bir kripto para birimi olarak kabul edilmektedir. Ancak hizmet verdikleri alanda belirli durumlara izin vermeyecek platformlar da var. Bu durum UOS Coin ve altyapısı için bir tehdit oluşturmuyor gibi görünüyor. Cryptocurrency hakkında olumlu düşünceleriniz olabilir, yakın gelecekte kendi altyapısına geçmeyi ve bugün EOS ve Ethereum altyapısını desteklemeyi planlıyor.

Nispeten yeni bir kripto para birimi olarak kabul edildiğinden, UOS Coin yatırımcıları, kripto para birimimizin önümüzdeki birkaç yıl içinde artmasını bekliyor. Bugünün dip seviyesinden bile 300 ralli yapması durumun ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Proje doğrultusunda ilerleme devam ederse ve plan bozulmaz ise 2025 yılında yeni bir rekor kırılacak. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Ultra (UOS) Yorum

UOS Coin yorumları genellikle oyuncular ve oyun geliştiriciler tarafından dile getirilmektedir. Birçok oyuncuya göre Steam gibi piyasayı tekeline alan platformlar, UOS Coin ve altyapısı sayesinde tamamen değişecek ve yeni bir yol alacak. Öyleyse, kripto para birimlerimizin geleceği hakkında net bir görüş ifade etmek zor. Ancak bilmelisiniz ki artan miktar ve düşük arz sayesinde yine de piyasada kendine yer bulabilmektedir.

UOS Coin, oyun sektörünün yanı sıra NFT pazarına da girmiş bir kripto para birimi olarak bilinirken, artık NFT kavramı oyunlarda çokça kullanılmaya başlandı. Bu durum yeni çözümler gerektiriyor. EOS çatalından oluşturulan UOS Coin, zorunlu hale gelen çözümlerin uygulanmasından sorumlu bir kripto para birimidir.

UOS Coin, elde edilen ekonomik varlıkların geliştiricilere, yatırımcılara ve platform oyuncularına dağıtılmasını sağlar. Bu nedenle, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak gelişiyor, oyuncuların dikkatini çekerken yatırımcıların bu piyasaya katılmasına izin veriyor. Bugün en değerli kripto para birimleri listesinde 292. sırada yer alıyor. Ancak bu sıralamanın kısa sürede yükseleceği düşünülüyor.

Ultra (UOS) Nereden ve Nasıl Alınır?

Ultra (UOS)’yı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • KuCoin
 • BingX
 • Gate.io
 • HitBTC
 • UniSwap
 • Bitfinex
 • Bithump
 • AEX
 • BitMart
 • Coinone
 • Bitrue

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu