Ünlü Analiste Göre Ethereum 500$'a Çıkmaya Hazır - BTC MAGAZİN

Ünlü Analiste Göre Ethereum 500$’a Çıkmaya Hazır

  • Glassnode, kullanıcıların ETH döviz mevduatlarını önemli ölçüde artırdığını söylerken, büyük bir analist ETH’nin yakın vadede 500$ seviyesine ulaşmasını bekliyor.

Analitik araştırma şirketi Glassnode, ETH döviz mevduatlarında son yirmi dört saat içinde büyük bir artış olduğunu bildirdi.

Bu arada, ünlü analist “Crypto Michael” ikinci en büyük kripto para biriminin fiyatının yakın vadede 500$ seviyesini geçmesini bekliyor.

ETH, Kripto Para Bakiyelerinde Yeni ATH’lere Ulaştı

Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre, son yirmi dört saat içinde, kripto borsalarına yapılan ETH mevduatlarının sayısı yüzde otuzdan fazla arttı – önceki 566.500 rakamına göre 172.438 mevduat artışı.

DeFi’nin yayılması ve uygulamalarında kilitli olan ETH miktarının yanı sıra, bu yıl bir süre sonra piyasaya sürülmesi beklenen büyük bir yükseltme olan Ethereum 2.0 ile, birçoğu Ethereum’un fiyatının yakında önemli bir artış göstereceğini umuyor.

ETH’nin bugün ETH bakiyelerine ilişkin temel aldığı bir diğer yeni ATH, 0.01 ETH’den fazla cüzdan miktarıdır. Bugün daha önce yayınlanan verilerle karşılaştırıldığında, bu tür ETH adreslerinin sayısı 1000’den fazla artmıştır.

“ETH +500$ ‘a Yükselmeye Hazır”

Büyük analist Michael van de Poppe (belki de daha iyi, Twitter’da, “Kripto Michael” olarak bilinir); Ethereum fiyatının son bir tweet’te “önümüzdeki dönemde” 500$ seviyesinin ötesine geçecek kadar ivme kazandığını varsayıyor.

“ETH önümüzdeki dönemde +500$’ya yükselmeye hazır.”

Bu arada, Ethereum’un önde gelen geliştiricisi Peter Szilagyi, kısa bir süre önce Twitter sayfasında ETH‘nin tüm zamanların toplam ticaret hacminin sadece bir ay içinde 6,5 milyar dolarlık şaşırtıcı bir rakama ulaştığını yazdı.

Szilagyi’nin verilerinin kaynağı CoinMarketCap’tır.

Bir yorumcu, büyük kripto web sitesinin araştırma rakamlarını artırmak için çok sayıda yıkama ticareti (wash trading) verisi kullanmakla suçladığını açıkladıktan sonra; CoinMarketCap, yakın zamanda piyasaya sürdüğü yeni sıralama metriklerinin şirketin raporlanan verilerden, yıkama ticareti rakamlarını bir kenara koymasına yardımcı olduğunu söyleyerek yanıt verdi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu