XRP 1 Dolara Yaklaşırken Yüklü Miktarda Transfer Gerçekleştirildi - BTC MAGAZİN

XRP 1 Dolara Yaklaşırken Yüklü Miktarda Transfer Gerçekleştirildi

Whale Alert, Ripple ODL koridorlarından ikisi ve diğer birkaç kripto borsası tarafından taşınan yaklaşık 73 milyon XRP’yi tespit etti; bu arada XRP 0,98 dolara yükseldi.

Geçtiğimiz 24 saat içinde, Lüksemburg ve Avustralya’da bulunan iki Ripple ODL koridorları birkaç diğer kripto borsaları ile birlikte 72.600.000 XRP taşıdılar.

72.6 milyon XRP taşındı

Whale Alert ekibi tarafından paylaşılan verilere göre, son 24 saat içinde Bitstamp, BTC Markets ve diğer bazı kripto borsaları 72.6 milyon XRP transferi gerçekleştirdiler.

Bitstamp, Lüksemburg merkezli büyük bir kripto borsasıdır ve Ripple Labs için Talep Üzerine Likidite koridorudur; Avustralya merkezli BTC Markets borsası da.

Bununla birlikte, bu yılın Ocak ayında, Bitstamp, ABD menkul kıymetler düzenleyicisi SEC’in 21 Aralık’ta Ripple aleyhine açtığı davayı açıklamasının ardından XRP ticaretini askıya aldı.

Bitstamp, davayı takip eden ve bugün dördüncülüğe yükselen kripto para birimi XRP’yi geçici olarak listeden çıkaran birden fazla kripto borsası arasındaydı. Bunların arasında Coinbase, Bittrex, Binance US ve diğerleri gibi devler vardı.

XRP’yi askıya aldıktan sonra Coinbase, bu tartışmalı kripto paranın büyük miktarlarını hem dahili cüzdanlar arasında hem de harici cüzdanlar arasında hareket ettirirken defalarca tespit edildi.

Coinbase, müşterilerinin XRP’yi herhangi bir kısıtlama olmaksızın saklamasına ve geri çekmesine izin veriyor. Ayrıca yukarıda belirtilen XRP miktarının taşınmasına da katıldı.

XRP, 1 dolara yaklaşıyor

Şu anda, dördüncülüğe yükselen XRP, Coinmarketcap.com’da 0,98 dolar seviyesinde işlem görüyor.

XRP Pazartesi günü yükselmeye başladı ve 0,87 dolara kadar yükselerek yaklaşık 37 ayın en yüksek noktasına ulaştı.

Yazım zamanında, XRP 0,98 dolardan işlem görüyor. Bu aynı zamanda XRP’nin bu yıl ulaştığı en yüksek seviye. 


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu