Avrupa Benimsemeyi Nasıl Yönlendiriyor? - BTC MAGAZİN

Avrupa Benimsemeyi Nasıl Yönlendiriyor?

  • Avrupa, Kripto’nun önümüzdeki 5 yıl içinde ana akım olacağını düşünüyor.

BitFlyer tarafından yapılan ve Avrupa’da on farklı ülkede 10.000 katılımcının düşüncelerini ve hissini örnekleyen bir ankete göre, kripto para birimlerinin sadece bir “faz” olmadığını iddia eden Avrupalıların büyük bir yüzdesi ortaya çıktı.

Avrupa’da Boğa

BitFlyer Google anketinin ayrıntılarına göre, Avrupalıların yüzde 60’tan biraz fazlası kripto para birimlerinin 2029 yılına kadar var olacağını düşünüyor.

Ankete Fransa, İngiltere, Belçika, Almanya, Danimarka, İspanya, Polonya, Hollanda, İtalya ve Norveç dahil olmak üzere on ülke katıldı. Katılımcıların %73’ü dijital para birimlerinin on yıl sonra hala var olacağına inanıyor.

Kripto paraya en az güvenenler Fransa’daki katılımcılar oldu, fransızların sadece yüzde 55’i kriptonun on yıl daha süreceğini düşünüyor.

Genel olarak, bitFlyer’in Avrupa Anketi sonuçları, hypedan meşru varlık sınıfına geçen kripto para birimleri ile uyumludur. Bu ayın başlarında IMF tarafından yapılan bir Twitter anketi, katılımcıların yarısından fazlasının kripto para birimlerinin önümüzdeki beş yıl içinde ana akım haline geleceğini belirtti.

Bitcoinist tarafından bildirildiği gibi:

“2018’den bu yana, kripto para piyasasına kurumsal katılımda önemli bir artış var. Yatırım fonu alan bağış fonlarından hayati kripto tabanlı hizmetler kurmak isteyen çok uluslu holdinglere kadar bir çok kurumsal katılım…”

Bir sonraki kripto boğa koşusunda artan görünüm, 2017 boğa piyasasını karakterize eden yutturmaca güdümlü spekülatif oyuna karşı güçlendirilmiş bir varlık sınıfının arkasında gerçekleşecek gibi görünmektedir.


Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu