Binance Pool, Ethereum Classic’i (ETC) Destekleyeceğini Duyurdu

Binance’in madencilik havuzu Binance Pool, Perşembe günü, Merge’den sonra Ethereum Proof of Stake’e (PoS) geçtiği için Ethereum Classic’i (ETC) destekleyeceğini söyledi. Ayrıca Binance Pool, 9 Ekim’e kadar ETC madenciliği için “sıfır” madencilik ücreti hizmeti sunuyor.

Binance Pool, Sıfır Ücretli Ethereum Classic (ETH) Madenciliğini Başlattı

Binance Pool, dünyanın en iyi madencilik havuzları arasındadır. Şu anda Binance Pool, ETC madenciliği için 7. en büyük madencilik havuzu ve Ethereum (ETH) madenciliğinde 12. sırada. Binance Pool, ETC madenciliğini destekleyecek, çünkü madencilerin Merge’den sonra modası geçmiş olacak.

Madencileri madencilik havuzunu ETC madenciliği için kullanmaya çekmek için Binance Pool 9 Eylül – 9 Ekim arasında ETC madenciliği için sıfır ücret sunuyor. Kullanıcıların madencilik hesaplarına katılmak ve ödül almak için kimlik bilgilerini tamamlamaları gerekiyor.

“Promosyon Dönemi boyunca ETC Havuzuna hash gücü katkısında bulunan tüm kullanıcılar, ETC madenciliği için sıfır havuz ücretinden yararlanacak.”

Binance Pool

Kullanıcılar, hashrate seviyesini artırmak için [email protected] adresine e-posta göndererek VIP üyelik başvurusunda bulunabilirler. Ayrıca, kullanıcılar VIP üyelikte indirimli ücretlerden yararlanabilirler.

Resmi duyuruya göre, şartlar ve koşullar Binance’in dolandırıcılık yapan herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etmesine izin veriyor. 

Ethermine, Antpool, BTC.com ve F2Pool gibi diğer madencilik havuzları da Ethereum Classic’i (ETC) destekliyor. Hatta bazıları ETC madenciliği için “sıfır” madencilik ücreti teklif ediyor. BTC.com, 3 aylık ücretsiz ETC madenciliği sunan bir ETC madencilik havuzu başlattı. Bu arada, en büyük ETC madencilik havuzu F2Pool madencileri ETC, RVN, CFX ve diğer kripto paralara davet etti. F2Pool, 30 Eylül’e kadar ETC madenciliği için “Sıfır” komisyon ücreti almaya başladı.

ETC Fiyatı Rekor Kırıyor

Ethereum Classic (ETC) fiyatı büyük bir ralli kaydetti ve hash oranı ATH’yi vurdu. 13-15 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleşen Merge ile, madenciler Ethereum Classic’e geçerken ETC fiyatı büyük olasılıkla fırlayacak.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dünyanın En Büyük Sinema Zinciri Dogecoin ve Shiba Inu Kabul Ediyor

Son 24 saatte, ETC fiyatı yaklaşık %5 arttı ve mevcut fiyat 36.72$’ın üzerinde işlem görüyor. Bu arada, Ethereum (ETH) fiyatı bir günde %6 artışla 1.634 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu