Binance ve HTC'den Yeni Blockchain Cep Telefonu - BTC MAGAZİN

Binance ve HTC’den Yeni Blockchain Cep Telefonu

Akıllı telefon geliştiricisi HTC, Blockchain cep telefonunun yeni bir özel sürümü ile Binance Chain için destek sağlamayı planlıyor.

Şirket Salı günü yaptığı açıklamada, kripto borsası Binance’nin merkezi olmayan borsası ve tokeni için destek sağlayan EXODUS 1 akıllı telefonunu piyasaya süreceğini açıkladı.

EXODUS 1 Binance sürümü, duyuruya göre Binance Chain’i cihazın yerel Zion Vault cüzdan uygulamasıyla birleştirecek. Temel olarak, kullanıcılar telefonu kullanarak Binance DEX’e doğrudan erişebilecekler.

HTC’nin başkan yardımcısı Phil Chen, bir basın bültenine göre ”Binance’nin sınırsız vizyonunun EXODUS’un da istediği bir şey olduğunu” söyledi.

“Kullanıcıları kendi anahtarlarına sahip olma ve kendi tam Bitcoin düğümlerini çalıştırma konusunda yetkilerin en aza indirgenmiş güveniyle birlikte en büyük ve en likit kripto borsasıyla ortaklık kuruyoruz.”

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, akıllı telefonların donanım cüzdanları için “en doğal cihaz” olduğunu, böylelikle cüzdanların kullanıcıların daima elinde bulunacağını söyledi. 

CZ, insanların aygıtı kullanarak kripto para birimlerini nasıl benimseyebileceğini görmek için “heyecanlandığını” söyledi:

“Sonuçlar derin ve geniş kapsamlı. En yenilikçi akıllı telefon üreticileri kriptoyu kullanmak için yarışıyorlar. Kullanıcıların Binance zincirine ve DEX’e erişebilmelerini sağlamak için HTC EXODUS ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. ”

HTC, ilk olarak EXODUS 1’i piyasaya sürdüğü geçen Mayıs ayında kripto para birimi dostu bir akıllı telefon piyasaya süreceğini açıklamıştı. Telefon daha sonra 2018’de piyasaya sürüldü. Başlangıçta yalnızca kripto para birimleri kullanarak satın alınabiliyordu. Şirket bu yılın başlarında halka daha geniş bir satış gerçekleştirdi .

EXODUS, özellikleri arasında, mobil donanım cüzdanı olarak işlev gören “güvenli bir yerleşim bölgesi” işlevinden ötürü, kullanıcıların kripto para birimi özel anahtarlarını saldırıya uğramayan veya başka bir şekilde tehlikeye atmayan güvenli bir ortam görevi görüyordu.

HTC bu yıl, EXODUS 1 ürününü çıkarttı. Bu, kullanıcıların fazla miktarda depolama alanı sağlaması şartıyla, tam bir Bitcoin düğümü çalıştırabilen daha uygun fiyatlı bir varyantı.

Cihazın yeni Binance sürümü, cihazın orijinal fiyatına indirimli olarak 599 ABD Doları olarak satışa sunulacak. Telefon, HTC’nin web sitesinde yalnızca kripto para birimi ile satın alınabilecek.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu