Boğa Sinyali Onaylandı Büyük Bitcoin Boğa Koşusu Başlıyor - BTC MAGAZİN

Boğa Sinyali Onaylandı Büyük Bitcoin Boğa Koşusu Başlıyor

  • Büyük finansal firma CEO’su tweet’leri Bitcoin yükseliş eğilimini sürdürürken analist Charles Edwards, BTC için önemli yükseliş sinyalinin doğrulandığını söyledi.

Hedgeye CEO’su Keith McCullough, Bitcoin’in hala yükseliş yönünde ilerlediğini tweetledi. Bu arada, büyük kripto analisti Charles Edwards, Bitcoin için “Hash Ribbons” mega-boğa sinyalinin doğrulandığını belirtti.

Bitcoin Yükseliş Eğiliminde

Hedgeye başkanı Keith McCullough, Bitcoin’in yükseliş eğiliminde olduğunu ve Twitter’da dalgalanmanın devam ettiğini söyledi.

Finansal medya şirketi Hedgeye CEO’su kendisine Bitcoin boğası veya Bitcoin meraklısı demiyor. Sadece Bitcoin’i altın veya buğday gibi düzenli bir ticarete konu varlık olarak görüyor.

Bitcoin Büyük Boğa Sinyali Onaylandı

Capriole Investments’tan Charles Edwards, Pazar günü bir tweet’te bahsettiği amiral kripto para BTC “Hash Ribbons” için büyük satın alma sinyalinin nihayet doğrulandığını duyurmak için Twitter’a gitti.

Analist, bu yükseliş göstergesinin 11 Mayıs’ta gerçekleşen Bitcoin tedarik kesintisinden (Halving) sonra daha da özel olduğunu vurguladı.

“Hash Ribbons” satın alma sinyali, BTC hashratının kısa vadeli MA’sı ile uzun vadeli MA’nın kombinasyonuna dayanmaktadır. Birincisi uzun vadeli MA’yı aştığında, uzmanlar sinyalin yükselidiğini iddia ediyor.

Kısa vadeli MA uzun vadeli olanı aştığında, hashrat iyileşmeye başlar. Daha önce, Btcmagazin BTC hashratının 125EH/s’lik yeni bir yüksek seviyeye ulaştığını bildirdi.

Edwards, bu sinyalin bir sonraki oluşumunun uzun sürebileceğine inanıyor. Şimdi koşan büyük boğaların başlamak üzere olduğunu belirtti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu