Boks Şampiyonu Mike Tyson, Ethereum Katili Solana’yı Destekliyor

Eski ağır sıklet şampiyonu boksör Mike Tyson geçtiğimiz günlerde önde gelen “Ethereum katillerinden” biri olan Solana’yı destekleyen tweet attı.

Hepsi Solana’da… Az önce bir Catalina Balinası yakaladım… pow pow!

Tyson ayrıca, şüpheli bir ERC-20 tokeni olan Dream’i (DREAM) tanıtmaya başladı ve tokenin uzayda “devrim yaratabileceğini” ve topluluğun zihinsel sağlık sorunlarıyla başa çıkmasına yardımcı olabileceğini iddia etti.

“Iron Mike” Twitter’dan Eylül ayında Ethereum’u mu Solana’yı mı seçmesi gerektiğine karar vermesini istedi. Haziran ayında beş milyon takipçisine Bitcoin ve Ethereum hakkında aynı soruyu sordu.

Temmuz ayında boksör 1ofone ile ekip kurduktan sonra ilk NFT serisini duyurdu. Lansmanı Ağustos ayında gerçekleşti.

İki zincir arasındaki rekabet giderek kızışıyor. Hem JPMorgan hem de Bank of America kısa süre önce Solana’nın daha büyük rakibinin pazar payını yemeye devam edeceğini öngördü. Daha zayıf ademi merkeziyetçilik, yeterli düzeyde ölçeklenebilirlik elde etmek için makul bir takas olarak kabul edilir.

Yine de Solana, son birkaç ay içinde ağın genel kullanıma hazır olmayabileceğini gösteren çok sayıda teknik aksaklıkla karşı karşıya kaldı.

2015 yılında Bitcoin Direct ile takım kurduktan sonra Las Vegas merkezli bir ATM’yi başlatarak Bitcoin oyununa girdi. Proje, şiddetle reddedilen dolandırıcılık suçlamalarıyla karşılandı.

Eski boks şampiyonu, 2016 yılında Bitcoin Direct ile ortaklaşa bir Bitcoin cüzdanı da piyasaya sürdü.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Steve Jobs'un Eşi Laurene Powell ICO Projesine Milyonlarca Dolar Yatırım Yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu