Bored Ape NFT’lerine Talep 24 Saat İçinde Arttı, İşte Nedeni!

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’leri son 24 saatte talep patlaması yaşadı. Koleksiyonun 24 saatlik işlem hacimleri %176 arttı. Bored Ape Yacht Club koleksiyonunun taban fiyatı önemli seviyelerin altına düştüğünden, artış büyük ölçüde artan balina alımına bağlanabilir.

BAYC, Ethereum blok zincirinde ünlülerin, iş adamlarının ve kripto balinalarının ilgisini çekmeye devam eden benzersiz bir NFT koleksiyonudur. Maymunların ETH ile fiyatlandırıldığı göz önüne alındığında, USD taban fiyatları son haftalarda keskin bir düşüş gördü ve dünyanın en büyük ikinci kripto para birimindeki düşüşü takip etti.

Balinalar, Maymun NFT’lerini topluyor

Son 7 gün içinde, bugün BAYC’nin taban fiyatı minimum 100,85 ETH fiyatına düştü. Son 24 saatte taban fiyatta yaşanan önemli düşüş balinaların ilgisini çekti.

NFTGo.io’nun verilerine göre balinalar, son 24 saat içinde 109 ETH taban fiyatına yakın 11 koleksiyondan 5’ini satın aldı. BAYC koleksiyonunun güncel fiyatı 109.50 ETH. Ayrıca toplam piyasa değeri 996 milyon dolar ve tutulan adres sayısı 6.419’dur.

Kripto balina Jeffrey Huang, Bored Ape Yacht Club #7858 NFT’yi 423.433.41 $ değerinde 140 ETH’lik en yüksek fiyattan satın aldı.

Ayrıca BAYC ve Mutant Ape Yacht Collection (MAYC), koleksiyona talep olmaya devam ederken son 24 saatte ilk 5 NFT koleksiyonunda kaldı.

Bu arada Bored Ape Yacht Club koleksiyonu, gelecek yıl Coinbase tarafından hazırlanan üç bölümlü “The Degen Trilogy” filminde yer alacak ve şirket şu anda BAYC sahiplerinden Bored Ape karakterleri ve hikaye fikirleri göndermelerini istiyor.

ApeCoin (APE) Fiyatı Yükseliş Trendini Bekliyor

ApeCoin (APE) fiyatı son 7 gün içinde önemli ölçüde yükseldi ve 13.46$’a ulaştı. BAYC ve ApeCoin‘in Coinbase film üçlemesinde yer aldığı haberleri ve APE’nin Robinhood’da listelendiğine dair söylentiler, 12-14 Nisan tarihleri ​​arasında APE fiyatını %20’ye yükseltti. Şu anda, fiyat 12-12.50$ aralığında yatay hareket ediyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Yeni Bir iPhone Uygulaması, Herkesin Ücretsiz NFT Oluşturmasını Sağlıyor

Bununla birlikte, BAYC bağlantılı APE‘nin fiyatı, balinalardan gelen ilginin artması ve piyasa duyarlılığındaki iyileşme ile daha da yükselebilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu