Btcmagazin Eurasia Blockchain Zirvesi Bilet Çekilişi - BTC MAGAZİN

Btcmagazin Eurasia Blockchain Zirvesi Bilet Çekilişi

Avrasya blok zincir zirvesi, Kemer Partners ve Huobi Grup tarafından bu sene işbirliği sonucu gerçekleştiriyor. Zirve, Asya, Avrupa ve dünyanın diğer bölgelerin blok zincir teknoloji liderleri, çok uluslu tecrübesi olan yabancı yatırımcı şirketler, hükümet yetkilileri, akademisyenler, blok zincir meraklıları, geliştirici gruplarını bir araya getiriyor.

Türkiye’nin bu konuda coğrafi lokasyon avantajı ve bilgi birikimiyle beraber, dünyada blok zincir teknolojinin yükselen merkezi üssü olma potansiyelini göz önüne alarak, 200’e yakın yabancı misafir, 100’e yakın endüstri lideri ve 1000’e yakın ziyaretçi ile beraber, ülkemizde organize edilen en büyük etkinlik olacak.

Etkinlik programı için lütfen tıklayın.

Btcmagazin.com etkinliğin medya sponsoru olarak 10 okuruna 600 lira değerinde bilet hediye ediyor. Aşağıdaki tweetimizi beğenip retweetleyip bizi twitter’da takip ederek çekilişe katılabilir, kazanma şansı elde edebilirsiniz. Çekilişe katılmak için sayılı saatleriniz var. Son katılım bugün saat 17:00 ! Sonuçlar bu akşam twitter sayfamızda duyurulacak.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu