Bu Ethereum Zirvesinin 2018'lerden Farklı Olmasının Nedeni ne? - BTC MAGAZİN

Bu Ethereum Zirvesinin 2018’lerden Farklı Olmasının Nedeni ne?

Blockchain analitik platformu Cryptoquant’ın CEO’su ve kurucusu Ki Young Ju, devam eden Ethereum (ETH) rallisi ile 2018’in başındaki boğa koşusu arasındaki farkı açıkladı.

Ki Young Ju, mevcut Ethereum (ETH) piyasaları için baskın olan iki sürece dikkat çekti. Her şeyden önce, tüm büyük borsalardan çıkışlar gün geçtikçe artıyor.

https://twitter.com/ki_young_ju/status/1391719830735052800?s=20

Aynı zamanda, merkezi platformlar arasındaki girişler durgun kalıyor ve azalmaya başladı. Sonuç olarak, borsalarda satılabilecek Eter (ETH) miktarı düştü.

Analist, tutarsızlığı en büyük ikinci kripto para birimi için güçlü bir yükseliş sinyali olarak ele alıyor. Ethereum pozisyonları, sağlam temeller nedeniyle güç kazanıyor:

Artan borsa çekimleri, #Ethereum ekosisteminin büyüdüğünü ve insanların satış yapmadan onları elinde tuttuğunu gösterebilir.

Ki Young Ju, bu durumun Ocak 2018’in başından oldukça farklı göründüğünü fark etti. Satış baskısı bugün 40 ay öncesine göre önemli ölçüde daha zayıf.

Genel “altcoin sezonu” ile yükselişinin yanı sıra, Ethereum (ETH) fiyatı iki önemli gelişme ile yükselmeye devam edebilir. Ethereum (ETH) topluluğu ETH2 sürümüne yaklaştıkça, gittikçe daha fazla Ethereum stake etme süreçlerine katılacak. Ethereum stake edenlerin, minimum 32-ETH miktarına sahip olmalarını gerekiyor.

Ayrıca, merakla beklenen EIP-1559 uygulamasının Temmuz 2021’de yapılması bekleniyor. EIP-1559, dinamik ücret yapısı ve ücretlerin periyodik olarak imha edilmesiyle Ether’i deflasyonist bir varlığa dönüştürecek.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu