Celsius (CEL) Nedir? Celsius (CEL) Geleceği ve Yorum 2022

Celsius (CEL) Nedir?

Celsius kendisini kripto kullanıcıları için “hepsi bir arada” bankacılık ve finansal hizmetler platformu olarak tanımlıyor. Haziran 2018’de piyasaya sürülen Celsius Network, kredi verme ve kripto para yatırma ödülleri gibi hizmetler sunuyor. Celsius, kullanıcılarına kripto varlıklarından düzenli getiri ve faiz kazanma fırsatı verir.

Tam adı Celsius olan CEL Coin, kullanıcılar için bir bankacılık ve finans platformudur. Haziran 2018’de piyasaya sürüldü. Platformda cüzdan ve kredi ödeme hizmetleri verilmektedir. Celsius platformu, kullanıcılarına düzenli ödeme ve faiz fırsatı sunuyor.

CEL Token, 2017 yılında Alex Mashinsky ve Daniel Leon ile birlikte oluşturuldu. Celsius, çeşitli alanlarda deneyime sahip büyük bir çekirdek ekibe sahip olduğunu iddia ediyor. Celsius’un yaratıcıları, projenin geleneksel finans kurumlarının artık sağlamadığı finansal hizmetleri sağlamasını istediklerini söyledi; Bu arada, bankaların kendi oyunlarını yapmasına izin vermek istediklerini söylüyorlar. CEL, bu hizmetleri tasarruf ve mevduatlarda çok daha yüksek getiri, çok daha basit ve daha adil bir kredi sistemi ve kullanıcı başına algoritmik ödül sistemi olarak tanımlıyor.

Celsius Network, kripto kredi piyasasındaki en büyük oyunculardan biridir. Binlerce kripto yatırımcısı, her gün büyüyen bir santigrat derece ağının parçası. Bu platform, Bitcoin kredisi arayan kişilerin Bitcoin kredi verenlerle buluştuğu yerdir. Her iki tarafa da etmek için tasarlanan Celsius Network, Bitcoin varlıklarını ödünç veren yatırımcıların kazançlı faiz oranları kazanabileceği bir ekosistem yaratır. Ayrıca, ödünç alınan BTC varlıklarını merkezi olmayan finans ve teknoloji projelerine yatırarak borçluların yüksek getiri elde etmelerine yardımcı olur.

Ethereum teknolojisine dayalı merkezi bir kredi çözümü olan CEL Coin, sizin için akıllıca bir yatırım olabilir. Müşterilerinizin krediden faiz kazanmalarına izin verirken bir CEL kredisi veya nakit geri alabilirsiniz. CEL Token, Ethereum teknolojisini kullanarak finans endüstrisinde başarılı olmuştur. Derneğin bir üyesi olarak, size geleneksel bankalardan daha yüksek bir faiz oranı kazandıracak olan CEL Token’ı başkalarına ödünç verebilirsiniz.

CEL Token projesi ayrıca, ağa yatırdığınız kripto para biriminden faiz kazanmanızı sağlayan benzersiz bir özelliğe sahiptir. CEL Ağı (CEL), bir mobil uygulama aracılığıyla erişilebilen Ethereum tabanlı bir kripto para birimi platformudur. Proje, geleneksel finansal hizmetleri daha topluluk odaklı ve uygun maliyetli hale getirerek yeniden icat etmeyi amaçlıyor. Misyonu, bir bütün olarak topluma fayda sağlayan bir finansal kurumlar ağı oluşturmaktır. Şirketin yerel CEL token’ı, rakip kripto para birimi Decred’e benzer.

Celsius (CEL) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Alex Mashinsky ve Daniel Leon
 • Kuruluş Yılı: 2018
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 695,658,160
 • Dolaşımdaki Arzı: 238,863,519
 • Piyasa Değeri: ₺ 7.550.738.005,74
 • En Düşük Fiyat: ₺ 29,52
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 118,96
 • Proje Amacı: Kripto kullanıcıları için hepsi bir arada bir bankacılık ve finansal hizmetler platformudur.

Celsius (CEL) Yorum

Bu bağlamda, diğer kripto para birimlerinden farklı olarak CEL Token, insanların dijital para birimlerine yatırım yapmaya başlamalarına yardımcı olabilecek bir yatırım aracıdır. Proje, Ethereum teknolojisine dayalı merkezi olmayan bir kredi platformudur. Kredi fonları müşterilere nakit veya CEL olarak sunulur. Sistem ayrıca CEL kullanıcıları için bir bonus programı da sağlar. CEL Token, çok çeşitli dijital ve fiziksel ürünleri finanse etmek için kullanılabilir. İyi bir kripto işi, sabit bir sermaye kaynağına ihtiyaç duyacaktır ve bu, para birimine yatırım yapmanın rekabetçi kalmak için önemli hale geldiği yerdir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Sei (SEI) Nedir? Ticaret Odaklı Yeni Blok Zinciri ile Tanışın!

CEL Token, Ethereum altyapısı üzerinde çalışan bir token’dir. Bu proje, finansal hizmetleri uygun maliyetli ve toplum odaklı hale getirerek herkes için erişilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu projenin arkasında, dijital paranın daha fazla kullanımını teşvik etmek isteyen bir grup başarılı girişimci ve Ethereum öncüsü var. Bu milyar dolarlık proje, iyi bir yönetim kurulu tarafından da destekleniyor. Bu nedenle Celsius Coin yorumunda uzmanlar bu coinin ileride ödeme aracı olarak kullanılabilecek ve değeri artabilecek bir coin olduğunu açıklıyor. En iyi kredi ve ödeme performansını görmek isteyen yatırımcılar Celsius Coin ve platformunu kullanmalıdır.

Celsius (CEL) Geleceği

Celsius token’ın geleceği bağlamında, CEL token merkezi olmayan bir kripto para birimi olmasına rağmen, onu kredi ve teminat olarak kullanmak için satın alabileceğinize dikkat edilmelidir. Bu size nakit veya CEL olarak kredi alma ve bunun üzerinden faiz kazanma imkanı verecektir. Daha iyi faiz oranları ve daha düşük ücretler sunmanın yanı sıra CEL, düzenli gelir de sunar. Kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen herkes için iyi bir seçim olarak kabul edilir.

CEL büyüyen bir Ethereum tabanlı projedir. Hızla büyüyen bir topluluğa, ne yaptıklarını anlayan bir ekibe ve büyüyen endüstri ortaklıklarına sahiptir. Giderek daha fazla kişi ve işletme CEL Token kullanıyor. Birçok faktöre bağlı olduğu için gelecekte kesin bir fiyat vermek zor. Gelecekteki fiyatlara bakmanın en iyi yolu, projenin geçmiş performansına ve uzun vadede meydana gelen yeni gelişmelere bakmaktır. Kullanıma sunma ve uygulama ekibi ne kadar başarılı olursa, C’yi o kadar çok kişi kullanacak ve bu da token talebine ve fiyat artışlarına yol açacaktır. Santigrat dereceleri kısa vadede yüzde 100’den 300’e çıkabilir. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Celsius (CEL) Nereden ve Nasıl Alınır?

Celsius (CEL)’u güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • OKX
 • Bybit
 • Bitget
 • FTX
 • DigiFinex

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu