Coinbase: Kripto Kullanımı Cep Telefonlarının İlk Günlerindeki Gibi - BTC MAGAZİN

Coinbase: Kripto Kullanımı Cep Telefonlarının İlk Günlerindeki Gibi

Kripto para birimi endüstrisi, Bitcoin‘in on yıldan daha uzun bir süre önce piyasaya sürülmesinden bu yana benimseme, ürünler ve hizmetler açısından çok gelişme gösterdi. Yine de kripto kullanımının daha kolay ve daha erişilebilir olması gerekiyor.

Coinbase’in başkanı ve işletme müdürü Emilie Choi’ye, Bloomberg tarafından kripto para birimlerinin geleceğiyle ilgili herhangi bir kayda değer belirsizlik sorulduğunda: “Bu, insanlar için en kullanıcı dostu deneyimleri nasıl yaratacağımızla ilgili.” dedi.

“Pek çok yönden, her zaman eski cep telefonları gibi, bu hantal arayüzlere sahip olan analojiyi kullanıyorum. Biz bir tür kripto aşamasındayız, bu yüzden onu daha kullanışlı hale getirmeliyiz. Daha erişilebilir hale getirmeliyiz. Bazı insanların kenarda kalmayıp katılması için daha fazla düzenleyici kesinliğe sahip olmalıyız.”

Coinbase başkanı ayrıca kripto para birimleri hakkında şunları söyledi: “Şu anda çok fazla katılım görüyoruz, önümüzde sadece büyük bir fırsat varmış gibi hissediyoruz.”

Kripto para piyasasının değeri bu hafta yüz milyarlarca dolarlık bir kayıp yaşadı ve Tesla CEO’su Elon Musk Çarşamba günü elektrikli araç üreticisinin Bitcoin kullanarak araba satın alımlarını askıya alacağını tweetledikten sonra yaklaşık 2 trilyon dolara düştü. Ayrıca Musk, Tesla’nın dijital varlıkları “madencilik daha sürdürülebilir enerjiye geçer geçmez  işlemler için kullanmayı planladığını söyledi.

Musk’ın açıklaması, Bitcoin fiyatını Mart ayından bu yana en düşük seviyesine geri gönderdi. Bitcoin yazım anında 48,650 dolardan işlem görüyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu