Dogecoin (DOGE) Hayranlarına Kötü Haber!

Twitter CEO’su Parag Agrawal geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın şirketin yönetim kuruluna katılmamaya karar verdiğini tweetledi. U dönüşü, Agrawal’ın Musk’ın geçen hafta Twitter yönetim kuruluna atandığını açıklamasının ardından geldi.

Twitter ekibine gönderdiği son e-postada Agrawal, yönetim kuruluyla ve hatta doğrudan Elon Musk ile birçok görüşme yaptığını yazıyor. Twitter geçen Salı günü Elon’u yönetim kurulu birliğine atadıktan sonra, teknoloji milyarderi aynı sabah “artık yönetim kuruluna katılmayacağını” paylaştı. Agrawal ayrıca şu açıklamada bulundu:

“Bunun en iyisi olduğuna inanıyorum. Yönetim kurulumuzda olsunlar veya olmasınlar, hissedarlarımızdan gelen girdilere her zaman değer verdik ve değer vereceğiz. Elon bizim en büyük hissedarımız ve onun katkılarına açık olacağız”

Bu ayın başlarında, teknoloji milyarderi Elon Musk, Twitter’da %9,2 hisse alarak şirketin en büyük bireysel hissedarı olduğunu duyurdu. Duyuru, Musk’ın takipçilerine platformun “ifade özgürlüğü” ilkelerine uyup uymadığını soran bir Twitter anketi düzenlemesinin ardından geldi.

Şaşırtıcı bir şekilde, ankete katılanların %70’i olumsuz oy kullandı. Muhtemelen Musk, Twitter’ın önemli bir hissedarı olmanın yönetim kurulunda önemli değişiklikler önermesine yardımcı olacağını düşündü.

Elon Musk’tan ilginç teklif

9 Nisan Cumartesi günü Elon Musk, Twitter Blue hizmetlerine aylık ücretli abonelik getirme ve böylece kullanıcıları buna göre doğrulama fikrini paylaştı. Bu, aylık 3 ABD doları kadar düşük bir miktar olabilir.

Bu öneri, kontrolden çıkmış bot ordusu ve bir süredir Twitter kullanıcılarını yanıltan taklitçilerle mücadele etmek içindi. Musk, ayrıca Twitter’ın Dogecoin (DOGE) ile ödeme kabul edebilme ihtimalini de öne sürdü.

Ancak son haberlerle birlikte Dogecoin hayranları bir müddet daha beklemek zorunda kalabilir. Ancak Agrawal’ın dediği gibi Twitter, Musk’ın önerisini gerçekleştirmeyi düşünüyor olabilir ve belki de gelecekte Twitter’da DOGE ödemelerini görebiliriz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Shiba Inu (SHIB) Yükselişe Devam Ediyor

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu