Ethereum'da Büyük Düşüşler Yaşanıyor - BTC MAGAZİN

Ethereum’da Büyük Düşüşler Yaşanıyor

  • Glassnode, borsalardaki ETH bakiyelerinin 6 ayın en düşük seviyesine düştüğü ve 1000’den fazla ETH tutan cüzdanların sayısınında büyük bir düşüş içerisinde olduğunu bildirdi.

Glassnode analitik şirketi, şu anda Ethereum zincirindeki bazı temellerin büyük düşüşler yaşadığını gösteren birkaç tweet paylaştı.

Bitcoin cüzdan kategorisinde de benzer bir durum yaşandı.

Borsalarda ETH Bakiyeleri Büyük Düşüşte

Geçenlerde yayınlanan Glassnode tweetlerinden biri, ETH’nin kripto borsalarındaki (1d MA) bakiyelerinin altı ayın en düşük seviyesine gerilediğini ve şu anda borsalarda toplamda sadece 17.188.383.432 ETH olduğunu bildirdi.

Kullanıcılar, özellikle ETH’nin son düşüşünden sonra, ETH’lerini borsalar yerine dijital cüzdanlarda tutmayı tercih ediyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte, yazı yazılırken, ikinci en büyük kripto para birimi, CoinMarketCap’e göre yüzde yediden fazla bir artışla 373 dolardan işlem görüyor.

BTC ve ETH Cüzdan Bakiyeleri Düşüyor

Glassnode ayrıca, 1.000 veya daha fazla ETH depolayan cüzdanların miktarının iki yılın en düşük seviyesine düştüğünü tweetledi.

Glassnode’un analiz verilerine göre bu cüzdanların sayısı şimdi 7.265 birime eşit. Bu, bugünün erken saatlerinde kaydedilen miktardan (7.270) biraz daha düşük.

Glassnode’un bildirdiğine göre, on veya daha fazla Bitcoin tutan cüzdan sayısı da yedi ayın en düşük seviyesine düştü.

Bununla birlikte, veriler; +0.1 ETH’ye sahip olan cüzdanların sayısının arttığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.378.655’e ulaştığını ortaya koyuyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu