FTX ve Diğer En İyi Borsalardan Yarım Milyar Ripple (XRP) Taşındı

Whale Alert izleme botu, son 24 saat içinde gerçekleştirilen ve toplamda yarım milyardan fazla XRP’nin birkaç büyük transferini tespit etti. Aktarılan en büyük meblağların her biri toplam 120 milyon XRP’ye ulaştı. Bu 120 milyondan biri FTX borsasından taşındı.

530 milyon XRP taşındı

Büyük kripto para transferlerini izleyen yukarıda bahsedilen platform, kripto borsaları arasında ve onlardan anonim cüzdanlara yapılan dokuz büyük XRP işlemi tespit etti.

Toplam 120.000.000 XRP, FTX borsasından Whale Alert tarafından anonim olarak işaretlenen bir adrese kaydırıldı. Benzer miktarda kripto para, Güney Kore borsası Bithumb içinde dahili olarak taşındı.

Transferlerin geri kalanı 50.000.000 ile 40 milyon XRP arasında değişiyordu. İzleyici, Binance, Bitso, Bittrex, BitGo, vb. gibi ticaret platformları tarafından gerçekleştirilen 50 milyonluk beş transfer ve yaklaşık 40 milyon XRP tokeninden iki tanesini saydı.

XRP’nin benimsenmesi Japonya ve Afrika’ya yayılıyor

Japonya merkezli finansal ağır SBI Group’un bir yan kuruluşu olan SBI Motor Japan, en iyi iki kripto para biriminde ödeme kabul etmeye başladı: Bitcoin ve XRP.

Kripto ödemeleri, bir kripto ticaret platformu olan SBI Group’un başka bir yan kuruluşu olan SBI VC Trade aracılığıyla düzenlenecek ve ödenecek. SBI Motor Japan, Güney Afrika bölgesinde faaliyet gösteriyor ve burada genişlemeye odaklanıyor.

Aynı zamanda büyük bir Ripple ortağı olan yukarıda bahsedilen Japon finans devi, yakın tarihli bir raporda Güney Afrika’da kripto kullanımının hızlı bir şekilde büyüdüğünü belirtti.

Yazım anında XRP, CoinMarketCap verilerine göre günlük %4,86 artışla 0,4354 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple ile İlgili Olumlu Duyuruların Ardından Balinalar 533 Milyon XRP Taşıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu