Gemini CEO'su, BTC'nin Nasıl 500 Bin Dolara Yükseleceğini Açıkladı - BTC MAGAZİN

Gemini CEO’su, BTC’nin Nasıl 500 Bin Dolara Yükseleceğini Açıkladı

  • Tyler Winklevoss’a göre Bitcoin bir gün altın ve benzeri güvenli liman varlıklarını geçebilir.
  • Bu olduğunda, Bitcoin fiyatının birim başına 500.000$’a yükselebileceğini tahmin ediyor.
  • Altın arzı bilinmediği için altındaki kıtlık durumu büyük bir sorundur ancak Bitcoin’in arzı 21 milyon tokeni geçemediği için son derece kıt bir varlıkdır.

Bitcoin fiyatı, ATH’sinin (en yüksek seviyesinin) yarısından fazla olduğundan, kripto endüstrisindeki birçok kişi önümüzdeki haftalarda ve aylarda neler olabileceğini ve fiyatın nereye kadar gidebileceğini tahmin etti. 2017’den beri uzmanlar, BTC fiyatının gelecekte ulaşabileceği çeşitli seviyeleri tahmin ediyorlar.

Bazıları oldukça gerçekçi görünse de, BTC’nin birim başına 1 milyon dolara ulaşacağını öngörenler de var. Gemini’nin kurucu ortağı Tyler Winklevoss, BTC’nin bunun yarısına (yarım milyon dolar) ulaşma şansının güçlü olduğuna inanıyor, ancak yalnızca belirli bir koşulda.

BTC, Yarım Milyon Fiyatına Ulaşmak İçin Altını Geçmeli

Winklevoss, son makalesinde, ilk ve en büyük kripto para biriminin gelecekte 500.000 dolara ulaşmasının mümkün olduğunu tahmin etti. Ancak bu, BTC’nin dünyanın en büyük güvenli liman varlığı olan altını geçmesinden sonra gerçekleşebilir.

Bitcoin’in şu anki piyasa değeri 200 milyar dolar civarında. Bu arada, altının şu anki piyasa değeri ise 9 trilyon dolar. Bu nedenle, altın hala en büyük değer depolarından biridir. Arada çok büyük fark olsa bile, Winklevoss’a göre, Bitcoin – petrolün ve USD’nin yanı sıra – altının da yerini alabilir ve bunu yaparken, birim başına 500.000$ fiyatına ulaşabilir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu