Huobi, Mevcut HUSD Sisteminden Yeni ERC-20 Tokene Geçiyor - BTC MAGAZİN

Huobi, Mevcut HUSD Sisteminden Yeni ERC-20 Tokene Geçiyor

Huobi, HUSD tokenini, mevcut stabil coin sisteminden ERC-20 tokenine, kripto girişimleri Stable Universal Limited ve Paxos Trust Company ile ortaklık yaparak geçirecek.

17 Temmuz’da yayınlanan basın açıklamasına göre, Stable Universal, New York Eyaleti Mali Hizmetler Departmanı tarafından düzenlenmiş Paxos’un rezervinde tutulacak ve ABD Doları’na sabitlenecek olan yeni bir ERC-20 HUSD Token geliştirecek. Huobi, HUSD Token’i listeleyen ilk platform olacak.

Önümüzdeki günlerde Huobi, mevcut HUSD sisteminden yeni ERC-20 jetonuna geçecek ve daha sonra diğer kripto para birimi borsalarında, cüzdanlarda ve platformlarda satışa sunulacak.

Süreç boyunca Stable Universal, kullanıcıların HUSD’yi bire bir ABD Doları olarak satın almalarına izin verecek. Ek olarak, Stable Universal akıllı sözleşme denetimleri ve zincir içi işlem izlemesi yapmak için üçüncü taraflarla birlikte çalışacak.

“Huobi Global için yeni bir stabilcoin olan HUSD Token’e güç sağlamak için bir hizmet olarak güven sunmaktan gurur duyuyoruz.  Bu, diğer yenilikçilerin, benzersiz düzenlenmiş durumumuzu kullanarak nakit ve varlıklar için daha geniş kripto pazarını benimsemesini destekleyen güvenli, güvenilir ve tam destekli çözümler oluşturmalarına olanak veren yeni bir modeldir. ”

Paxos Asia’nın kurucu ortağı ve CEO’su Richmond Teo

Haziran ayının sonlarında Huobi, ülkenin “çok önemli ve umut verici bir gelecek piyasası” olduğu için önümüzdeki 12 ay boyunca Türkiye pazarında yoğun bir şekilde hareket edeceğini açıkladı.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu