Huobi'den Kredi Kartı Hamlesi - BTC MAGAZİN

Huobi’den Kredi Kartı Hamlesi

  • Kripto para borsası Huobi’nin cüzdanı artık kullanıcıların kredi ve banka kartlarıyla kripto para satın almalarına izin veriyor.

Büyük kripto para birimi borsası Huobi‘nin kripto para cüzdanı artık kullanıcıların kredi ve banka kartlarıyla kripto para satın almalarına izin veriyor.

Şimdiye kadar, Huobi Wallet, kullanıcılarına sadece farklı kripto varlıkları ile merkezi olmayan kredilere erişim sağlarken, fiat para birimlerinden yoksun kaldı. Huobi Wallet CEO’su Will Huang, şimdi uygulamaların basit kripto kullanıcılarının temel gereksinimlerinin çoğunu sağladığını söyledi:

“Uygulama, kullanıcıların varlıklarının tam kontrolünü korurken, hareket halindeyken kripto satın almak, saklamak, takas ve aktarmak için tek elden bir uygulama haline gelmiştir.”

Huobi Wallet, Asya Pasifik bölgesinde türünün en büyük uygulamalarından biri olduğu iddia ediliyor. Uygulamanın 18’den fazla kripto para birimini ve birden fazla tokeni destekliyor ve 200 ülkede yarım milyondan fazla kullanıcısı olduğu bildiriliyor.

Simplex: Kripto Piyasasında Önemli Bir Ödeme İşlemcisi

Simplex, büyük kripto para birimleri firmaları arasında popüler bir ödeme işleme ortağıdır. Firma yakın zamanda Bitmain’e bağlı finansal hizmet platformu Matrixport’un Fiat Onramp’a güç vermeye başladı.

Bu yılın başlarında, kripto kredisi hizmeti Celsius, Simplex tarafından geliştirilen Fiat Onramp’ı da platformuna entegre etti. Ayrıca, Huobi’nin rakibi ve büyük kripto borsası olan Binance, Şubat ayında 15 platformda 15 para birimi daha kullanarak kripto para birimi satın almalarını sağlamak için Simplex’i kullanmaya başlamıştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu