İki Büyük Borsa Spark Airdrobuna Katılmıyor - BTC MAGAZİN

İki Büyük Borsa Spark Airdrobuna Katılmıyor

Büyük borsalarda ve cüzdanlarda XRP tutan herkes, iki haftadan daha kısa bir süre içinde ücretsiz Spark tokenleri alacak.

Ancak, henüz airdrop’a kayıt olmayan kripto borsası Coinbase’deki XRP sahipleri bundan mahrum kalacak gibi görünüyor. Ayrıca, Flare Networks’e göre, Coinbase “katılmak için çok geç kalmış” olabilir.

13 Kasım tarihinde Ripple destekli Flare Networks, 12 Aralıkta gerçekleşecek olan XRP sahipleri için Spark Airdrop Programını duyurdu. Bu airdrop programı ile XRP sahiplerinin tümü ücretsiz token sahibi olacak.

Airdroplar, kripto hediyeleri gibidir, genellikle geliştiricilerin kripto projelerinin konuşulması için başvurduğu bir yoldur.

Cüzdanlar ve kripto borsaları, müşterilerinin ücretsiz token alabilmesi için airdrop’u desteklemeliler. Bir cüzdan veya borsa airdrop’u desteklemiyorsa, bu borsa veya cüzdan müşterisi olan XRP sahibi ücretsiz Spark tokeni alamayacak.

Flare Networks, tüm büyük borsaların airdrop’u desteklemesini istemişti. Ancak dün, Flare, kripto borsası Coinbase’in “Flare Networks ile çok az bağlantı halinde” olduğunu söyledi.

Bununla birlikte, airdrop’a katılmayan bir başka kripto borsası da Kraken.

Peki Coinbase kullanıcılarına ne olacak? Şimdilik airdrop’u kaçıracaklar gibi görünüyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu