İşte Takip Etmek İsteyebileceğiniz 3 Önemli Bitcoin Seviyesi

Bitcoin’in 31.300 $ üzerine çıkışını takiben IntoTheBlock, ek oynaklık ve beklenmedik fiyat hareketleri getirebileceğinden, traderların ve yatırımcıların dikkat etmesi gereken fiyat seviyelerini grafikte paylaştı.

Destek ve direnç seviyelerini belirlemek için IntoTheBlock, belirli bir fiyat etrafındaki girişlerin hacmini gösteren bir ölçüm kullanır. Şu anda toplam 980.000 BTC hacmiyle 30.000 dolar civarında önemli bir fiyat seviyesinin oluştuğunu görüyoruz.

Böyle büyük bir hacim, traderların Bitcoin’i aktif olarak bu fiyattan satın aldığı gerçeğini yansıtıyor ve büyük olasılıkla 29.000 dolardan geri dönüşe işaret ediyor.

Daha da ileri gitmek için, Bitcoin önümüzdeki saatlerde 220.000 BTC’den fazla hacim emmek zorunda kalacak veya 30.000 doların altında başka bir geri dönüş göreceğiz. İleride büyük bir direnç görülmedi.

Şu anda, traderların sadece %30’u 31.420 $ seviyesinde Bitcoin ticaretinden para kaybediyor, bu da mevcut fiyatta bile kırılanlardan satış baskısı olmaması gerektiğini gösteriyor.

Teknik seviyeler

Teknik destek ve direnç seviyelerine gelince, BTC şu anda destekte oturuyor ve Mayıs ortasından bu yana oluşan konsolidasyon kanalında hareket ediyor. Günlük grafikteki ilk direnç 40.000 dolarda.

Yazım zamanında, Bitcoin 31.396 dolardan işlem görüyor ve grafikteki 31.800 dolar olan son geri dönüş noktasını geçmeye çalışıyor. Ne yazık ki satın alma hacmi, dijital altının yeni bir ralli başlatmasını 40.000 dolara çıkarmaktan alıkoyan ana sorun.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum, Bitcoin'in Yükselişini Engelliyor Mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu