Kripto Para İşlemlerinizde Komisyon Hediyesi - BTC MAGAZİN

Kripto Para İşlemlerinizde Komisyon Hediyesi

Icrypex kripto para borsası, piyasa yapıcı işlemlerde komisyon almıyor, üstelik her işlem için komisyon hediyesi veriyor.

Geliştirdiği pek çok yatırımcı dostu uygulamayla sektöre yenilikler kazandıran Icrypex, yatırımcılarının piyasa yapıcı işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmelerini sağlıyor ve her işlem için 10.000’de 5 komisyon hediyesi veriyor. Böylece yatırımcı, işlem için ödeyeceği komisyonu iade almış ve üzerine komisyon kazanmış oluyor.

Icrypex, tamamen yatırımcı faydası için başlattığı bu uygulama ile, yatırımcıların işlemlerinden kazandıkları hediye komisyon ile daha fazla yatırım yapmasına ve kar elde etmesine olanak sağlıyor. 

Icrypex Genel Müdürü Ezgi İçer uygulamayla ilgili olarak “Icrypex’in hedefi her zaman kripto para yatırımcısının ihtiyaç duyduğu uygulamalara bünyesinde yer vermek olmuştur. Doğrudan yatırımcının karına odaklanan bu yeni uygulama ile piyasa yapıcı işlemlerde komisyonları kaldırıyor ve yatırımcıya gerçekleşen işlemleri için komisyon hediyesi veriyoruz. Böylece, yatırımcı Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle işlem yaparken komisyon maliyeti hesabı yapmadan, hediye komisyonuyla dilediğince kripto para yatırımına devam edebilecek.”

Siz de işlem yaparak komisyon kazanmak için icrypex.com’u ziyaret edebilirsiniz!

Icrypex Hakkında

 Icrypex, tüm kariyerini finans ürünlerine ayırmış finans profesyonelleri tarafından kurulmuştur.

Şirketin hedefi, kripto para yatırımcılarının ufkunu genişletmek ve Türkiye’de kripto varlıkların gelişimine destek olan yeniliklere yer vermektir. Bu hedef doğrultusunda oluşturduğu, 7/24 canlı müşteri temsilcisi ekibiyle Maslak’taki ofisinde yatırımcılarına kesintisiz hizmet vermektedir. 

Şirket ayrıca yatırımcısına Türkiye’de ilk kez private key sunabilen kripto para borsası olma özelliğini taşıyor. Bu sayede yatırımcı, kripto cüzdanını online olarak diğer üçüncü parti çözümlerden kontrol edebiliyor ve cüzdanının üzerinde tam hakimiyet sağlıyor. Icrypex, günlük ve haftalık analiz desteğiyle de yatırımcının piyasayı her an takip edip kripto varlıklarını değerlendirmesine yardımcı oluyor.

Sponsorlu makalelerimiz tanıtım amaçlı yazılmaktadır. Btc Magazin, makalelerde adı geçen şirket, ürün, kişi ve hizmetten sorumlu değildir.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu