Madencilerin BTC Çıkış Hacmi %51 Arttı - BTC MAGAZİN

Madencilerin BTC Çıkış Hacmi %51 Arttı

  • Glassnode şirketi, son 24 saatte BTC madencilerinin çıkış hacminin yeni bir ATH’ye ulaştığını ve sıfır olmayan BTC cüzdanlarının sayısının arttığını bildirdi.

Glassnode, madencilerin kripto borsalarına ve diğer adreslere yaptığı Bitcoin çıkışının hacminin son 24 saat içinde yüzde 51’in üzerinde muazzam bir artış gördüğünü paylaştı.

Bunun yanı sıra, sıfır olmayan Bitcoin cüzdanlarının miktarı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Madenciler Borsalara Daha Fazla BTC Gönderiyor

Glassnode araştırma şirketi tarafından bildirildiği üzere, madencilerin kripto borsalarına gönderdiği BTC miktarı, Cuma günü kaydedilen verilere göre 24 saatlik bir süre içinde muazzam bir şekilde arttı – yüzde 215,9.

Bu metriğin değeri, 4.792 BTC’den yükselerek 15.139 BTC’ye ulaştı.

Aynı şirket tarafından paylaşılan yeni verilere göre, madencilerin çıkış hacmi de son 24 saatte büyük bir artış gördü – yüzde 51.1 artışla 56.858 BTC’ye yükseldi.

Bitcoin 11.000$’ın Üzerine Çıkarken Daha Fazla Kullanıcı Bitcoin’e Giriyor

Bitcoin, Cuma günü önemli bir artış kaydettikten sonra 11.300$ bölgesinde işlem görmeye devam etti; Glassnode, amiral gemisi kripto para birimine daha fazla yatırımcının akmaya başladığını hesapladı.

Yakın tarihli bir tweete göre, sıfır olmayan Bitcoin cüzdanlarının sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 31.635.651’e ulaştı.

Pek çok uzman, Bitcoin’in, Jack Dorsey liderliğindeki Square tarafından yapılan son BTC satın alımı nedeniyle büyük ölçüde arttığına inanıyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu