Mike Novogratz XRP Destekçileriyle Alay Etti - BTC MAGAZİN

Mike Novogratz XRP Destekçileriyle Alay Etti

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, XRP destekçilerini 11 Eylül komplo teorisyenlerine benzetti.

Gerçekleştirdiği son röportajda, Galaxy Dijital CEO’su Mike Novogratz 11 Eylül Hakikat Hareketi’ni XRP destekçileriyle karşılaştırdı:

Yıllar geçtikçe, XRP ordusu ona gerçekten inanmak isteyen gerçek bir insan topluluğu oluşturdu … Onlara her şeyi anlatabilirsin. 11 Eylül komplo teorileri gibi. Kriptoda bundan biraz var. Bazen gerçeğe bakmazlar.

Milyarder ayrıca, bu topluluğun kendisine 2020 seçimlerinin meşruiyetini inkar etmeye devam eden eski Başkan Donald Trump taraftarlarını ve İngiliz futbol taraftarlarını hatırlattığını söyledi.     

Son birkaç aydır XRP topluluğu, eski SEC başkanı Jay Clayton ve Ripple aleyhine dava açan eski yüksek rütbeli SEC yetkililerine karşı hashtag savaşı yürütüyor. Üyeleri, varsayılan çıkar çatışmaları hakkında temelsiz komplo teorileri yaymakla meşguller.

Ripple 60 milyar dolar değerinde olmalı

Eski hedge fonu yöneticisi, XRP’yi hiç sevmediğini çünkü şirkete ait birçok token olduğunu iddia etti:        

XRP tokenini hiç sevmedim çünkü onun çoğuna sahip olan bir grubunuz var. Bırakın, SEC’in CEO’nun, kurucunun ve şirketin boyunlarına nefes alması bir yana.

Novogratz, XRP rallisini sorguladıktan sonra, XRP destekçileri Twitter’da ona saldırmaya başladı ve milyarderi Ripple’daki hissesini bozdurmaya çağırdı.        


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu