Nasdaq’da Listelenen Bitcoin Madencilik Şirketi Milyonlarca Dolar Değerinde Ekipman Satın Alacak

Nasdaq listesinde yer alan bir Bitcoin madencilik şirketi olan Stronghold, özel sermaye finansmanı ile 10 milyon dolarlık Bitcoin madencilik makineleri satın alma planları yapıyor.

Şirket, üretimi artırmak ve yeni madencilik makineleri tanıtmak için milyonlarca dolar değerinde madencilik makineleri satın almayı planlıyor.

21 Nisan’da yapılan bir basın açıklamasına göre, Stronghold, 5.000 adet yeni nesil MicroBT Whatsminer M50 madencilik makineleri satın almak için bir ana satış ve satın alma anlaşması imzaladı. Ayrıca, Şirket, yatırımcılara, hisse başına 1,10 dolarlık bir başlangıç ​​fiyatıyla toplam 10 milyon sınıf A hissesi satın alma opsiyonu sunacak. Beklenen brüt gelirlerin, aracılık masrafları düşülmeden 10 milyon dolar olacağı ve bunun ek Bitcoin madencilik cihazları satın almak için kullanılacağı tahmin ediliyor.

Strong Digital Mining, menkul kıymet satışı için kayıt yapılmasından ve değişken faizli işlemlerin 6 ay boyunca yapılmasından sonra 30 gün boyunca özkaynak ihracı yapma konusunda kısıtlanmış durumda.

Bitcoin fiyatı şu anda $27,316 seviyesinde ve son 24 saat içinde %3 düştü. 24 saatlik düşük ve yüksek değerleri sırasıyla $27,169 ve $28,198 olarak belirlendi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Yatırımcıları Varlıklarını Artırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu