Raoul Pal'e Göre Ethereum Bitcoin'den Daha İyi Performans Gösterebilir - BTC MAGAZİN

Raoul Pal’e Göre Ethereum Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterebilir

  • Makro yatırımcı Raoul Pal, Ethereum’un başka bir ralli olursa Bitcoin’i geride bırakabileceğini öne sürüyor.

Bir tweet’te, makro yatırımcı Raoul Pal geçtiğimiz günlerde Ethereum’un fiyatının bir noktada Bitcoin’den daha iyi performans gösterebileceğini belirtti.

Pal ayrıca takipçilerine iki büyük ekosistemi ve “dijital geleceği” temsil ettiklerini iddia ederek en büyük iki kripto para birimi topluluğu arasında “toplu saldırılara” katılmamaları konusunda uyardı.

Ethereum Long, Bitfinex’te Dalgalanıyor

Dünyanın önde gelen altcoini geçtiğimiz hafta dalgalı haldeydi ve Mart ayının başından bu yana en yüksek seviyesi olan yüzde 25 oranla 250 dolara yükseldi.

Kripto para tüccarı Josh Olszewicz tarafından belirtildiği gibi, Bitfinex borsasındaki Ethereum’un LONG değeri, son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 435 milyon dolara ulaştı;

Bu, Deribit üzerindeki Ethereum seçeneklerine, hacimleriyle birlikte yeni zirvelere ulaşma konusundaki açık ilgiyle aynı durumdaydı.

Pal, takipçilerine bankanın hisse senetlerine, bağlı kalmaları halinde Ether’e maruz kalması nedeniyle Mike Novogratz’ın Galaxy Digital’in hisselerine dikkat etmelerini tavsiye ediyor.

İlk Çeyrek Tekrar mı?

Bu, Bitcoin’in 10.429 dolara yükseldikten sonra büyük bir düşüş modelinden ayrılmasıyla geliyor. 13 Şubat’tan beri en yüksek seviyesi.

Tüccar Scott Melker, BTC 10.522$’ın üzerine çıkmayı başarırsa ayıların etkisini kaybedeceğini iddia ediyor ve böylece aylık grafikte daha yüksek bir seviyeye tırmanılabilir. Aksi takdirde bu yılın ilk çeyreği tekrar yaşanabilir.

Rally, Bitcoin’in 2020’nin başlarında, BTC’nin Ethereum’un gerisinde kalmasıyla sonuçlanan ve kaçınılmaz olarak coinin baskınlığına zarar veren fiyat hareketine benziyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu