Ripple Avukatından Dikkat Çekici XRP Tahmini: Herkes Bu Seviyeden Alacak!


Önde gelen XRP avukatı ve savunucusu John E. Deaton, XRP fiyatı hakkında cesur bir tahminde bulundu. Şu anda 0,48 dolar seviyesinde olan XRP’nin, 1 dolar seviyesini aştığında, şimdi tereddüt eden birçok yatırımcının bu dijital varlığa akın edeceğini iddia etti. Ayrıca, FOMO’yu tetikleyecek kararlı bir eşiğin olduğunu öngördü.

Deaton, XRP Fiyatı Konusunda İyimser

XRP’nin potansiyeline olan sarsılmaz inancı ve etrafını saran yasal yapıyı iyi anlayışıyla Deaton, XRP topluluğunda önde gelen bir ses olarak ortaya çıkıyor. FOMO’nun tetiklenmesi için XRP’nin etkileyici 2 dolar eşiğine ulaşması gerektiğini belirten iddiası dikkat çekti:

“XRP 0,48 dolar seviyesinde ve şu anda almamayı tercih eden ne kadar çok insanın, 1 doların üzerinde alış yapacağını düşünmek gerçekten şaşırtıcı. Daha da şaşırtıcı olanı ise, FOMO’nun muhtemelen 2 dolar seviyesine gelene kadar devreye girmeyeceğidir.”

Diğer Analistlerin XRP Hakkındaki Görüşleri

Deaton’ın görüşleri ve tahminleri dikkat çekse de, perspektiflerinin XRP’nin seyriyle yakından ilgilenen diğer analistlerin görüşleriyle uyumlu olduğunu belirtmek gerekir.

Takma adı Dark Defender olan bir kripto analisti, XRP’nin Ağustos ayına kadar 0,50 dolarlık önemli eşiği geçmesi durumunda 1,3 dolarlık bir hedef belirledi.

Uzun vadeli XRP perspektiflerini düşünen başka bir analist ise Ripple’ın karşılaştığı düzenleyici zorlukların, 2020 yılında XRP’nin 20 ila 30 dolar seviyelerine çıkacağı öngörülerinin gerçekleşmesini engellediğini vurguluyor.

Son 24 saat itibarıyla XRP fiyatı %1,39 yükselerek 0,4794 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple ve Üst Düzey Platformlar Tarafından Yarım Milyar XRP Taşındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu