Ripple Balinaları Neredeyse Yarım Milyar XRP Taşıdı

Ripple’ın kripto parası XRP’nin fiyatı, yatırımcıların dijital varlık piyasasına yönelik duyarlılığı geliştikçe sürekli bir artış gösteriyor. Ancak veriler, kripto balinalarının fiyat artışının ortasında milyonlarca XRP tokenını hareket ettirdiğini gösteriyor.

Balinalar 123 milyon XRP topladı

WhaleAlert’e göre, birden fazla balina adresi kümülatif olarak son 24 saatte yaklaşık 429 milyon XRP token (yaklaşık 167 milyon $ değerinde) taşıdı. Kaydedilen en büyük balina işlemi, 209 milyon XRP’yi (yaklaşık 81 milyon dolar değerinde) taşıdı.

Bununla birlikte, kripto balinaları, birden fazla işlemde 49 milyon dolar değerinde XRP (123 milyon XRP) eklemeye devam etti. Bir balina adresi, tek bir işlemde Binance kripto borsasından 94,3 milyon XRP (yaklaşık 38 milyon dolar değerinde) aldı.

XRP, son birkaç haftadır sürekli olarak yeşil endeksler basıyor. XRP fiyatı son 7 günde %8,13 arttı. Yazım zamanında ortalama 0,382 $ fiyatla işlem görüyor. XRP’nin 24 saatlik işlem hacmi %67 artarak 1,3 milyar dolara ulaştı. XRP, SEC tarafından açılan davaya rağmen hala 19,3 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

Bu arada, işlem izleyici, XRP işlemlerini satan birkaç balina da kaydetti. Birkaç balina kümülatif olarak 97 milyon XRP (yaklaşık 37 milyon dolar değerinde) hareket ettirdi. Tüm bu balinalar sahip oldukları XRP’leri Bitstamp kripto borsasına gönderdiler.

BSC Balinaları birikim çılgınlığında mı?

WhaleStats, XRP ilk 1000 BSC balinası tarafından dolar değerine göre tutulan ikinci en büyük kripto para olarak ortaya çıktığını bildirdi. BSC balinalarının en büyüğü şu anda yaklaşık 27,6 milyon dolar değerinde XRP tutuyor. Ancak, LYO tokeni hala bu balinaların elindeki en büyük token.

Verilere göre XRP, en büyük BSC balinaları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para listesine girdi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple İki Yeni Avukat Tuttu; Bu, SEC Davasını Nasıl Etkileyecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu