Ripple Balinası Çeşitli Borsalar Arasında 60 Milyon XRP Aktardı - BTC MAGAZİN

Ripple Balinası Çeşitli Borsalar Arasında 60 Milyon XRP Aktardı

Whale Alert işlem izleme hizmeti, Ripple blok zincirinde bilinmeyen bir kişinin çeşitli borsalar arasında büyük miktarda para aktardığını gösteren anormal işlem etkinliğini paylaştı.

Sayfaya göre, Gopax ve Bitso gibi nispeten küçük borsalar ve çok daha büyük bir borsa olan Binance dahil olmak üzere farklı borsalardan çok sayıda cüzdan dahil edildi.

Yaklaşık bir saat arayla işlem yapıldı. İşlem tutarı 11 milyon XRP’den başlıyor ve en büyük işlem 20 milyon XRP ile gerçekleşti.

Kaynak: WhaleAlert

Kripto paranın fiyatı, blok zincirindeki büyük işlem hacmine henüz tepki vermedi. Şu anda, kripto paralar daha küçük borsalarda kalıyor. 20 milyon XRP değerindeki bir işlem dışında tüm işlemler borsadan borsaya yapıldı.

Bazı kullanıcılar, birden fazla işlemin, varlıklarını çeşitli borsalar arasında yeniden dağıtmaya çalışan bir balinaya bağlı olduğunu varsaydılar.

Varlıkların piyasa performansına gelince: XRP, 17 Kasım’da oluşturulan aralıkta hala hareket ediyor. XRP aralığın üst sınırında birden fazla test yaptı ancak başarısız oldu. Bugün, Ripple, altcoin piyasasının genel toparlanmasının ardından %2,44 değer kazandı.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu