Ripple, Hindistan'ın XRP Kullanmasını Önerdi - BTC MAGAZİN

Ripple, Hindistan’ın XRP Kullanmasını Önerdi

  • Hindistan SC’si RBI’yi kripto yasağını kaldırmaya zorladıktan sonra, Ripple şimdi Hindistan’ın dijital varlıkları nasıl benimseyebileceğini ve politika yapıcılara XRP’yi sunma yollarını deniyor.

Resmi web sitesinde, blockchain devi Ripple, dijital varlıkları benimsemenin en iyi yolu hakkında Hindistan’a öneriler içeren uzun bir belge yayınladı.

Hint Kripto Kullanıcıları RBI Yasağını Yendi, Ripple Devreye Girdi

Kripto topluluğunun Hindistan’da attığı son zafer, Yüksek Mahkemenin kripto yasağını kaldırması oldu.

Ripple, ülkenin dijital varlıkları hızlı bir şekilde ve olabildiğince fazla yararla benimsemesine yardımcı olmak için Hintli politika yapıcılar için bazı öneriler yayınladı.

Doküman, “Hindistan’da Dijital Varlıkların Benimsenmesi İçin İlerleme Yolu” başlığını taşıyor. Amerikan düzenleyicilerinin yakın zamanda havale sağlayıcılarının yararına Elektronik Fon Transferi Yasası’nı (EFTA) gözden geçirecekleri sözünü yaymasının ardından oluşturuldu.

Ripple belgesi, küresel blockchain ve kripto endüstrisine genel bir bakış sunuyor. Bu endüstri için düzenleyici bir çerçevenin Hindistan’da nasıl görünebileceğine dair bazı fikirler barındırıyor.

Ripple, Hindistan Düzenleyicilerine ODL ve XRP’yi Sundu

Ripple, Hintli milletvekillerine sektöre genel bakış ve önerilerle dolu 36 sayfalık bir belge sundu.

Belgede, blockchain decacorn’un ne olduğu ve Hint düzenleyicilerini, blockchain teknolojisi ile birlikte kripto varlıklarını benimsemenin neden önemli ve yararlı olduğuna değinildi.

Ripple, XRP ile birlikte Hindistan’da kullanılacak Ripple’in ODL ürününün genişletilmesi de dahil olmak üzere bazı kripto para kullanımı durumları, özellikle hızlı sınır ötesi para transferleri sunuyor.

Kripto ve XRP’nin diğer kullanım durumlarının yanı sıra, bütün bir bölüm buna ayrılmıştır.

Binance, Hindistan’ın Dijital Varlıkları Benimsemesine Yardımcı Olacak

17 Haziran’da Binance borsası, söz konusu IAMAI’ye (Hindistan İnternet ve Mobil Birliği) katılmasıyla ilgili duyuru yayınladı.

Binance blog yayınına göre, platform kripto varlık değişim komitesine katıldı. Ayrıca şimdi Hindistan’ın dijital teknoloji işletmelerinin ana düzenleyici organının bir üyesi.

IAMAI’nin bir parçası olan Binance, şimdi ortalama kullanıcılar ve işletmeler için yüksek güvenlik ve risk yönetimi ile kripto varlıklarının benimsenmesi için bir politika çerçevesi oluşturmaya katılacak.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu