Ripple Balinaları XRP Biriktirmeye Devam Ediyor

Ripple’ın token’ı olan XRP, SEC davasından çıkan son güncellemelere tepki olarak iyi bir yükseliş ivmesi kazandıktan sonra Çarşamba günü darbe aldı. Ancak kripto balinaları bu fiyat düşüşünü daha fazla XRP eklemek için kullandı.

Balinalar XRP fiyat düşüşünü satın alıyor

WhaleAlert tarafından sağlanan verilere göre, kripto balinaları son 24 saat içinde birden fazla işlemde 128 milyondan fazla XRP’yi (yaklaşık 53 milyon $ değerinde) taşıdı. Kaydedilen en büyük işlem, Bitstamp kripto borsasında 35 milyon XRP (yaklaşık 15 milyon dolar değerinde) satın almak oldu.

Ancak, balina adresleri geçtiğimiz gün 68 milyondan fazla XRP (yaklaşık 28 milyon dolar değerinde) sattı. XRP fiyatı aynı dönemde %4 düştü. 24 saatlik ticareti de %25 düşüşle 1,19 milyar dolara geriledi. 

Birkaç kripto balinası, daha fazla XRP eklemek için bu fiyat düşüşü fırsatını kullandı. Verilere göre, balinalar son 24 saatte yaklaşık 60,2 milyon XRP token (yaklaşık 25 milyon dolar değerinde) biriktirdi. İzleyici tarafından kaydedilen en büyük birikim işlemi, 30,2 milyon XRP eklemek oldu.

WhaleStats, Ripple’ın token’ının ilk 100 BSC balinası arasında en çok işlem gören token olduğunu bildirdi. XRP, en üst noktayı elde etmek için Cake token’ını yerinden etti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Labs Üst Yönetiminde Önemli Bir Ayrılık: CFO Kristina Campbell Şirketten Ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu