RippleNet Üyesi Tranglo Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı - BTC MAGAZİN

RippleNet Üyesi Tranglo Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

RippleNet üyesi Tranglo, Avustralya, Çin ve Asya’nın hızla gelişen bölgeleri arasında sınır ötesi ödemeler başlatmak için OmiPay ile güçlerini birleştirdi.

Bu yılın Mart ayı sonlarında Ripple kripto devinden yatırım alan Tranglo, şimdi OmiPay ile işbirliği içinde Avustralya’dan Çin, Vietnam vb. ülkeler arası ödemeler ve havaleler başlatmaya hazırlanıyor.

RippleNet tabanlı şirket Güneydoğu Asya’ya genişleyecek

Ripple, bu yılın Mart ayı sonlarında önde gelen uluslararası ödeme platformu Tranglo’da yüzde 40 hisse satın aldı.

Şirket şimdi XRP tabanlı işlem ödemeleri için RippleNet’in ODL hizmetini kullanıyor. Tranglo, Tranglo Connect çözümünü kullanarak Çin ve Asya’nın Güneydoğu kesimine ödeme koridorları kurmasına yardımcı olmak için Avustralya merkezli OmiPay firması ile ortaklık kurdu.

OmiPay, Avustralya’daki tüm büyük şehirlerde mevcut ve Tranglo ona kıtada ve onun ötesinde genişleme şansı sağladı.

Tranglo, OmiPay’in Çin, Vietnam, Filipinler ve Endonezya’ya ödeme koridorları kurmasına yardımcı olacak. Buna ek olarak, iki şirket Avustralya’da sınır ötesi ödemeleri daha uygun maliyetli ve erişilebilir hale getirmek için işbirliği yapıyor.

Avustralya’daki öğrenciler için sorunsuz ödemeler

Tranglo ve OmiPay şimdi, Avustralya kolejlerindeki öğrenim ücretlerini ödemek için her zaman ucuz ve uygun yollar arayan uluslararası öğrencilere erişimlerini genişletmek istiyor.

Tranglo, bunun için e-cüzdanlar dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini kullanacak. OmiPay’e gelince, bu ödeme operatörü Visa, Alipay, WeChat pay ve Mastercard gibi ödeme seçeneklerini zaten entegre etti.

Tranglo, Londra, Dubai ve birkaç başka büyük lokasyonda ofisleri ile 100’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu