Weiss Ratings 2019 Öngörüleri : Ripple, Cardano, Holochain, EOS - BTC MAGAZİN

Weiss Ratings 2019 Öngörüleri : Ripple, Cardano, Holochain, EOS

Her ne kadar ayı piyasası hakimiyeti elden bırakmamış olsa da, Weiss Ratings 2019 için öngörüleriyle ortaya çıkarak kripto sahipleri için son derece iyimser tahminlerde bulundu.

Tahminler, piyasa eğilimlerini içeren çeşitli kriterlere dayanmakta, ancak aynı zamanda teknolojide ve benimsemede ileri doğru atılımlar bekleniyor.

Bitcoin Daha Fazla Kullanılmaya Başlanacak

Bitcoin , bir değer deposu olarak giderek daha fazla kullanılmaya başlayacaktır. Çünkü depolanmasının neredeyse hiçbir maliyeti yoktur. Taşınması son derece kolaydır ve hem sahte oyunculardan hem de devlet tarafından el konulmaya karşı güvenlidir.

Weiss’ın en yeni tahminlerine göre, “Bitcoin’in fiyatı yeniden yükselecek ve tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak.” Raporlarında , Weiss Ratings, kripto para birimi sektörü dışındaki birçok finansal uzmanın şu anda Bitcoin ve altcoinlerin üzerinde bulunduğunu düşündüğü endişesini ele alıyor. 

Bazı uzmanlar, kripto para piyasası için pazarın öldüğünü iddia ederken rapor ölüm iddialarına karşı “Bitcoin’in, aşağıdan zirveye ulaşan yeni bir boğa piyasasına giriş yaptığını” belirtti.

İnternet 3.0 ve dApp Devriminin Liderleri

Rapor ayrıca altcoin piyasalarının genel sağlığı için de olumlu görüşlerde bulundu. Weiss, birçok altcoinin öleceğini ve üstün özelliklere sahip kripto paraların büyüme yaşayacağını söylüyor.

EOSCardano ve Holochain, Internet 3.0 ve dApp devriminin potansiyel liderleri olarak belirtiliyor. Projeler başarılı olurlar ise piyasa değerlerinin şimdiki değerlerinden çok daha büyük olacağı öngörülüyor.

Ripple 1 Numaralı Kripto Para Birimi Olabilir

Weiss ayrıca, Ripple‘nin sistemlerinin dünya çapında bankacılığın hız ve verimliliğinde çok büyük bir etki yaratacağını ve dijital varlık XRP’nin bankaların uluslararası para gönderme yolunun merkezi bir parçası olabileceğini öngörüyor.

Özellikle Ripple’in XRP’si, küresel bankacılık sisteminin dev ödemeler ağı olan SWIFT’i bozmayı hedefliyor. Eğer SWIFT’in pazar payından uzaklaşmayı başarabiliyorsa ve hatta bazı bölgelerde değiştirebiliyorsa, XRP’nin sonunda dünyanın 1 numaralı şifreleme para birimi olma olasılığı var.

Weiss Ratings’in raporuna göre, az sayıdaki yararlı kripto para biriminin birleştirilmesi, bir sonraki ana boğa çalışmasında bir başka faktör olacaktır. Rapor Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin’i “neredeyse masaya yeni bir şey getirmeyen” paralar olarak ayırıyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu