Everdragons Tron Ağında Genişliyor - BTC MAGAZİN

Everdragons Tron Ağında Genişliyor

Tron merkezi olmayan uygulamalar için cazip bir ev olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Kripto koleksiyonları için en iyi bilinen Everdragons platformu, dApp’larından ikisini bu hafta TRX ağına getirdi. Goldmine ve Territory oyunları, Tron’da başladıktan sonraki 12 saat içinde 14.000’den fazla işlemle, geçiş sonrasında büyük bir atılım gördü.

Everdragons’un Kurucu Ortağı Jacqueline Hardy, Crypto Briefing’e şunları söyledi :

Everdragons üç blok zinciri entegre etti: Ethereum, POA ve en son Tron. POA ve Tron’da üç zincir ve oyunun hepsinde pazarlar var. Ayrıca dün gece Tron’da iki yeni mini oyun başlattık ve çok iyi karşılandılar.

Üçüncü Zincirin Cazibesi

Everdragons ilk kez Ethereum’da piyasaya sürüldü, yoğun tıkanıklık, yüksek gaz harcı ve bitirme gecikmeleri ekibin POA Ağı’na genişlemesini sağladı. Fakat Everdragons’un başından beri gözü Tron’daydı.  Hardy , “Tron’u da izliyorduk ve Tron’da dApps başlatmak mümkün olduğu en kısa sürede Tron’a genişleyen çalışmaya başladık” dedi.

Everdragons, Boşluğu Kapatıyor

Oyuncuların zincirlere atlamasını daha da kolaylaştırmak için, Everdragons üç blok zinciri arasında köprü oluşturdu. Sonuç olarak, “oyuncular düğme tıklamasıyla ejderhalarını zincirler arasında hareket ettirebilirler” dedi Hardy, üçlü köprü teknolojisinin dApp alanında türünün ilk örneği olduğunu belirtti. Köprüler ETH’yi POA’ya, ETH’yi Tron‘a ve POA’yı Tron’a bağlıyor.

Everdragons’un şifreli koleksiyonları aslında ERC721 belirteçleri ve Tron, Ethereum‘dan sonra protokolü destekleyen ikinci ana zincir olduğunu söylüyor .

Tron yeni yıla yoğun bir başlangıç ​​yaptı, 2019’un ilk haftasında platforma yaklaşık iki düzine yeni dApp eklendi. Tron ağı, 83 dApp ve 1 milyondan fazla hesabı ile istikrarlı bir büyüme yaşıyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu