13 Şubat 2021 Binance Coin, STEEM, Dash Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

13 Şubat 2021 Binance Coin, STEEM, Dash Fiyat Analizi

Binance Coin, fiyat rekor seviyelerden düştüğü için bir konsolidasyon döneminde görünüyordu. STEEM, yazı yazılırken göstergeler kırmızı sinyallerle yanıp sönerken tersine dönmeye hazır görünüyordu. Son olarak DASH, güçlü satın alma baskısı nedeniyle yukarı yönlü yörüngesini koruyabildi.

Binance Coin [BNB]

BNB / USD 
Kaynak: TradingView

Binance Coin’in çizelgelerinde yer alan Bollinger Bantları, geçen hafta kripto para biriminin % 100’ün üzerinde kazanç elde ettiğini gören yüksek volatilite döneminin, bantlar yakınlaşırken nihayet sona erdiğinin altını çizdi. Basın zamanında, kripto fiyatı, acil destek ve direnç seviyelerinin orta noktası civarında işlem gördüğü için piyasa bir denge durumundaydı.

Awesome Osilatörü histogramın barları rengi kırmızıya dönük olduğundan ayılar yanında yer aldı. Düşüş sonucunda, kripto fiyatı 117,85 dolar desteğinin altına düşebilir. Yükseliş sonucu, BNB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesini sağlayabilir. Yatırımcılara, net bir eğilim ortaya çıkmadan önce pozisyonlarını korumaları tavsiye edilebilir.

STEEM

STEEM / USD 
Kaynak: TradingView

Kripto piyasasının rallisinden yararlanan diğer çoğu altcoin gibi, STEEM de son yedi gündür 4 saatlik grafiğinde daha yüksek dipler yakalayarak yükseliş trendinde. STEEM, boğalar 0,366 $ direnç seviyesini tersine çevirmeye çalışırken, yazı yazılırken yerel zirvede işlem görüyordu.

Kripto’nun zincir üzerindeki ölçümleri, RSI aşırı alım bölgesine taşınırken düşüş potansiyelinin kartlarda olduğunu gösterdi. Bu, düşüş eğiliminin eşiğindeki MACD tarafından desteklendi. Bununla birlikte, daha geniş piyasadan gelen yükseliş işaretleri, herhangi bir düşüş tahminini geçersiz kılabilir.

Dash [DASH]

DASH / USD 
Kaynak: TradingView

Dengede Hacimdeki artış, DASH üzerindeki son satın alma baskısını değerlendirmenin en doğru yollarından biri olacaktır. 4 saatlik grafiğe bakıldığında, Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde işlem görmesine rağmen, fiyat 220 dolar seviyesinin üzerine çıkarken bir yükseliş şamdanları kordonu gösterdi.

Satın alma tarafında güçlü bir ivmeyle, DASH’ın yükseliş döngüsü, nihai bir düzeltmeden önce birkaç işlem seansına daha yayılabilir. Ticaret hacimlerindeki ve satın alma faaliyetindeki düşüş, düşüş eğiliminin başlangıcını temsil eder.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu