14 Mart 2021 Binance Coin, Ethereum Classic, Algorand Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

14 Mart 2021 Binance Coin, Ethereum Classic, Algorand Fiyat Analizi

Binance Coin’deki düşüş göstergeleri, boğaların gelecek seanslarda 267,9 dolarlık desteği savunması gerektiğini gösterdi. ETC’nin 14 dolar’daki genel direncinin üzerine kırılması ertelenebilirken, ALGO % 38,2 Fibonacci seviyesinin altında kaldı.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: TradingView
BNB / USD

267,9 doların üzerindeki bölge, son birkaç gün içinde Binance Coin’e biraz talep gördü. Ancak, alım baskısı piyasadan kaçıyordu ve aynı şey daha düşük dipler oluşturan Bilanço Üzerindeki Hacim için de belirgindi. Müthiş Osilatör de kısa vadede ayıların lehine hafifçe eğildi.

Satıcılar BNB’yi 245,17 $ desteğe doğru yönlendirmeyi başarırsa, satın alma fırsatları sunulabilir, ancak mevcut destek işaretinden daha düşük herhangi bir hareket, boğaların hızlı muhalefetiyle karşılanacaktır.

Ethereum Classic [ETC]

Kaynak: TradingView
ETC / USD

Ethereum Classic’in 4 saatlik zaman diliminde, fiyat 14 dolara yaklaşırken kısa gövdeli bir düşüş marubozu ortaya çıktı. Bu, aksi takdirde yükselen bir trendde bir anormallik olarak kabul edilebilirken, bir marubozu genellikle piyasadaki belirli bir tarafın hakimiyetini gösterir. MACD’nin histogramı, hızlı hareket eden çizgi sinyal çizgisinin üzerinde olmasına rağmen yükseliş momentumunda bir düşüş kaydetti.

RSI yukarı bölgeden yörüngeyi tersine çevirdi, ancak 60-işaretinden yukarı doğru işaret etti ve yine de boğa tarafında güç gösterdi. Bu çelişkili sinyaller olumlu bir sonuca karşı çalıştı ve ETC’nin genel direncin üzerine çıkması en azından birkaç seans daha gecikebilirdi.

Algorand [ALGO]

Kaynak: TradingView
ALGO / USD

Algorand’ın % 23,6 Fibonacci geri çekilme seviyesi civarındaki dalgalı hareketi, her iki tarafın da piyasada otorite iddia edemediğini gösterdi. Alıcılar ve satıcılar arasında bir ileri bir geri hareket eden momentum, Awesome Osilatörde de aynısı görüldü. Çıkmaz, belki de 1.2 $ işaretinde bulunan% 38.2 seviyesinde kırılabilir.

Ancak, 24 saatlik işlem hacmi yazı yazılırken göz ardı edilebilir olduğundan, kısa vadede bu noktaya doğru bir artış pek olası görünmüyordu. Aslında, Stokastik RSI aşırı alım bölgesinden yönü tersine çevirdi ve boğaların ALGO’yu genel direncinin üzerine çıkarmadan önce mevcut Fibonacci seviyesini savunması gerekebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu