2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini

FTX’in likidite krizi ve ardından kripto piyasasının çöküşü arasında, önümüzdeki yıllarda yatırım yapma ve para kazanma fırsatı var. Kripto piyasası çöküşleri aynı zamanda hem bir nimet hem de bir felakettir.

Bir piyasa çöküşü de dahil olmak üzere doğru zamanda doğru kripto varlıklarına yatırım yapanlar için bir nimet ve uzun vadeli genel bakışı dikkate almadan değerli varlıklarını satan panik yapanlar için bir felaket.

Bir yıllık zaman ufku ile altcoinlere yatırım yapmak istiyorsanız bu liste tam size göre.

Litecoin (LTC)

Makine öğrenimi destekli bir tahmin sistemine göre, iyi bir getiriye sahip sanal para birimleri arıyorsanız, LTC 2023 yılı için karlı bir yatırım seçeneği olabilir. Size 2018 veya 2021’de olduğu gibi getiri sağlamayabilir, ancak yine de yatırımınızdan makul bir getiri oranı bekleyebilirsiniz.

Mevcut verilere göre, Litecoin (LTC) son 12 aydır düşüş döngüsünde. Analistler, LTC’nin olumlu bir görünüme sahip olduğunu ve gelecekte olumlu bir eğilim (boğa koşusu) olacağını tahmin ediyor.

2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini 2
2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini 3

Cardano (ADA)

İyi bir getiriye sahip kripto para birimleri arıyorsanız, Cardano (ADA) 1 yıllık bir zaman dilimi için kötü veya yüksek riskli bir yatırım seçeneği olabilir. Coinmarketcap verilerine göre , Cardano şu anda bir yıl içinde 2 dolardan 0,3608 dolara gerilemiş bulunuyor. Mevcut yatırımınızın gelecekte değer kazanma olasılığı var.

2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini 4
2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini 5
2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini 6

FTX – FTT

FTX kritik bir likidite krizinden geçerken geleceği belirsizliğini koruyor. Son günlerde Binance gibi kripto balinaları da dahil olmak üzere FTX HODLer’ların çoğu pozisyonlarını terk etti. FTX’in fiyatı, geçen yılki 59.2$’dan şu anda 3.37$’a düşerek işlem görüyor.

Fiyat tahminlerine göre FTT, kötü bir uzun vadeli yatırım seçeneğidir.

2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini 7
2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini 8
2023 İçin Litecoin (LTC), Cardano (ADA), FTX (FTT) Fiyat Tahmini 9

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin (BTC) 24.000 Doları Aştı, İşte Analistlerin Ulaşacağını Tahmin Ettiği Seviye!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu