24 Trilyon Shiba Inu (SHIB) Borsadan Taşındı, İşte Nedeni

Dünyanın en büyük ikinci meme parası Shiba Inu, Shibarium’un erken Beta sürümünün piyasaya sürülmesine rağmen son 30 gün içinde düşüş eğilimi ile karşı karşıya. Bununla birlikte, son gelişmede, 24 trilyondan fazla SHIB’nin bir kripto borsasından taşınmış olması, SHIBArmy’nin kafasını karıştırdı. Büyük bir balina hareketi mi yoksa başka bir şey mi gerçekleşiyor?

Shiba Inu Fiyat Yükselişi Yaklaşıyor mu?

WhaleAlert tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde Crypto.com kripto borsasından 24 trilyondan fazla Shiba Inu (yaklaşık 272 milyon $ değerinde) birden fazla işlemle taşındı. İzleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, 45 milyon dolar değerindeki 4,1 trilyon SHIB’nin bilinmeyen bir cüzdana taşınması oldu.

Bu arada, bu işlemler Shiba Inu fiyatını hiçbir şekilde etkilemedi. SHIB fiyatı son 24 saatte yaklaşık %2 düştü. Bununla birlikte, diğer büyük kripto paralar kırmızı endeksler basarken, en büyük dijital varlık olan Bitcoin’in fiyatı yükselişte.

Balina Hareketi mi Yoksa Sadece Bir FUD mu?

Bu mega işlemlerle ilgili bir açıklama yapan Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, güvenliği sağlamak için olağan saklama operasyonlarının bir parçası olarak birkaç kripto varlığını yeniden dengelediklerini belirtti. Bu varlıklar yeni adreslere gönderilecek. Tam şeffaflık için varlık kontrol panellerini güncelleyen kullanıcılar üzerinde herhangi bir etki olmayacağını da sözlerine ekledi.

Bu, bu mega işlemlerin fiyat düşüşünün ortasında balina birikimi olmadığını gösteriyor. Ancak Shiba Inu fiyatı son 30 günde %21 düştü. SHIB, yazım zamanında ortalama 0,000011 $ fiyatla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi ise %4.53 düşerek 285 milyon $ oldu.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin Tahtını Shiba Inu'dan Geri Aldı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu