Balina Anonim Cüzdana 97.500 ETH Taşıdı - BTC MAGAZİN

Balina Anonim Cüzdana 97.500 ETH Taşıdı

  • ETH’nin kripto borsalarından çıkışı, son 24 saat içinde yeni bir büyük zirveye ulaştı. Bu arada, bir kripto balinası 97.500 ETH’yi anonim bir cüzdana taşıdı.

Glassnode analiz şirketi, kullanıcıların ETH’lerini kripto borsalarından aktif olarak geri çektiğini söyleyen bazı yeni verileri paylaştı – veriler son yirmi dört saat içinde toplandı.

Bu arada Chris Burniske, yakın gelecekte Ethereum’un DeFi sayesinde tam bir finansal hizmet paketi gerçekleştirebileceğini tweetledi.

ETH Çıkışı Yeni Yüksek Seviyede

Glassnode’e göre, son yirmi dört saat içinde, kullanıcılar tarafından borsalardan çekilen ETH miktarı yüzde 68’in üzerinde hızla arttı ve şimdi 2.525.860 dolar.

Yukarıda belirtilen verileri doğrular niteliğinde Whale Alert bir süre önce bir kripto balinasının ETH’deki devasa bir parayı anonim bir cüzdana – 97.500 ETH (22.151.203$) aktardığını bildirdi.

ETH transferlerinin sayısına gelince, son yirmi dört saat içinde yüzde 15,7 oranında arttı. Şu anda bu endeksin okunması 14.965.292’ye eşittir.

‘DeFi’nin ICO’lardan Daha Fazla Etkisi Olması Muhtemel”

Placeholder Ventures kurucusu ve vokal ETH boğası Chris Burniske, DeFi’nin en büyük ikinci Blockchain ve kripto para birimi ETH üzerindeki etkisi ile ilgili Ethereum temelleri konusundaki görüşünü paylaştı.

Bay Burniske, İlk Dijital Para Arzının (ICO) Ethereum’u erken dönem sermaye oluşumunun devine dönüştürdüğünü söyleyerek 2018’de sona eren ICO dönemine geri dönüyor.

Bununla birlikte, şimdi DeFi’nin ortaya çıktığını ve oldukça hızlı büyüdüğünü, Ethereum üzerinde daha büyük bir etkisi olacağını ve sadece perakende (ve kurumsal) yatırımcılardan fon toplamak için değil, eksiksiz bir finansal hizmetler paketi gerçekleştirmesini sağlayacağını düşünüyor. .

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu