Binance 1 Milyon Dolarlık Fon ile Avustralya Orman Yangını Bağış Programını Başlattı - BTC MAGAZİN

Binance 1 Milyon Dolarlık Fon ile Avustralya Orman Yangını Bağış Programını Başlattı

Binance, Avustralya orman yangınlarının neden olduğu zararı gidermek için bir bağış toplama kampanyası başlattığını duyurdu.

Proje, borsanın hayırsever yan kuruluşu Binance Charity Foundation tarafından yönetiliyor. Binance, projeye ilk destek olarak 1 milyon dolarlık BNB tokenlerini bağışladı.

Orman yangınları, özellikle kuraklık dönemlerinde Avustralya’da yaygın bir durum. Bununla birlikte, bu yılki yangınlar korkutucu düzeyde oldu, 10 milyon dönümlük araziyi yok etti, vahşi yaşamı öldürdü ve yerel toplulukları tahrip etti.

Binance, toplanan tüm fonların orman yangınlarının etkisini hafifletmeye ve etkilenen toprakları ve toplulukları geri kazanmaya yardımcı olacağını doğruladı.

https://twitter.com/binance/status/1214745902360907776?s=20

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto topluluğunu dava etrafında toplanmaya teşvik etti ve bir blog gönderisinde şunları söyledi:

 “Avustralya için bağış Bushfires yardım programı, bir etki yaratmak için en doğrudan ve etkili yaklaşımdır ve ayrıca tüm kripto topluluğunun Avustralya’yı desteklemek için bize katılmasını istiyoruz.”

Avustralya kripto topluluğunun üyeleri, insanların dijital paralarını orman yangını yardım çabalarına bağışlayabilmelerini sağlamak için zaten çalışıyorlar. Kripto eğitimcisi ve Nuggets News kurucusu Alex Saunders, bağışlar için özel kripto cüzdan adresleri oluşturdu. Roger Ver ve Charlie Lee’de dahil olmak üzere kriptoda önde gelen isimleri işe koyulmaya çağırdı.

Binance girişimine BNB bağışlamak isteyen herkes, bunu özel ana sayfa üzerinden yapabilir.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu