Binance, Twitter ile İş Birliği Yapacak!

Binance, kripto ödemelerini başlatmanın potansiyel bir işareti olarak şimdi platformda blok zinciri entegrasyonunu araştırdığını söyledi. Twitter devralma anlaşmasına 500 milyon dolar yatırım yaptıktan sonra Binance, şimdi platformda kripto entegrasyonunu araştırıyor. Kripto borsasının bir şirket sözcüsü, Binance’in Twitter için kripto tabanlı çözümler üzerinde çalışacak bir ekip oluşturduğunu söyledi.

Binance, Kripto Ödemelerini Twitter’a Entegre Edecek mi?

Bir Reuters raporuna göre, kripto borsası Twitter için kripto çözümleri üzerinde çalışacak bir ekip oluşturuyor. Ekip, “blockchain ve kriptonun Twitter’a nasıl yardımcı olabileceği” üzerinde çalışacak.

Bir Binance sözcüsünden alıntı yapan raporda Elon Musk, Twitter bot hesapları konusunda bir çözüme öncelik veriyor gibi görünüyor. Rapora göre Binance, Twitter’ın bot hesaplarının çoğalması gibi sorunları üzerinde çalışacaktı. Bununla birlikte, ortaklıkla ilgili bir sonraki adım, kripto ödemelerini Twitter’a entegre etmek olabilir. Reuters raporunda şunlar belirtildi:

“Yeni kurulan ekip, bot hesaplarının çoğalması da dahil olmak üzere Twitter’ın sorunlarını çözmek için zincir üzerinde çözümlerin nasıl oluşturulacağını keşfedecek.”

Gelişme, Elon Musk’ın devralınmasından sonra Twitter’ın büyük bir değişim geçirdiği bir zamanda geliyor. Musk, Twitter’ı devralmasının ardındaki amaç hakkındaki düşüncelerinde, platformun tutarsızlıkları azaltmasını istediğini söyledi. Ayrıca Binance CEO’su CZ, şirketin 44 milyar dolarlık Twitter anlaşmasına yatırımcı olarak katıldığını doğruladı.

Binance CBDC Entegrasyonunu Genişletiyor

Bu arada Binance, kripto teknolojisi ortaklığının kapsamını dünya çapında genişletmeye devam ediyor. Son zamanlarda borsa, Kazakistan’ın CBDC projesini BNB zincirine bağlamak için çalıştığını söyledi. Kazakistan Ulusal Bankası, merkez bankası dijital para birimi Digital Tenge’yi Binance zincirine entegre etmeyi planlıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kanada Bankası Başkan Yardımcısı: Kripto Paralar Derinden Kusurlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu