Bitcoin Dünyadaki En Çekici Varlık - BTC MAGAZİN

Bitcoin Dünyadaki En Çekici Varlık

Bloomberg ve Blockchain Capital’in pazar analistleri Spencer Bogart ve Mike Mcglone, Bitcoin ve kripto pazarlarının şu anki durumu hakkında konuşmak için bir araya geldi.

Bogart, lider kripto para biriminin muhtemelen “dünyadaki en çekici varlık” olduğunu, ancak Bitcoin fiyatının düşüp düşmeyeceğinden emin olmadığını söyledi.

“Tüm zamanların en iyi yükselişini görmeye hazır mıyız? Muhtemelen henüz değil. Hala aşılacak süreçler varmış gibi hissediyorum. Fakat şimdilik, girişimcilik faaliyetleri ve yüksek kurumsal ilgi, fiyatla sınırlandırılmamıştır. Sanırım şimdi satın almak için çok uygun bir zaman. Diptemiyiz? Emin değilim. Olabilir. Bitcoin, girişimcilik faaliyeti konusunda hiç durmadı. Hem dijital varlıklara hem de şirketlere yatırım yapan bir risk sermayesi fonu işletiyoruz ve her gün daha fazla şirketin geldiğini ve aynı zamanda daha kaliteli girişimcileri görüyoruz. Bitcoin’i bir varlık olarak düşündüğünüz zaman perde arkasında bence, her zaman yüksek seviyelerde yükselen borç seviyeleri, para basma, milliyetçilik ve küreselcilik arasındaki bu gerginlik ve bu yargısal rekabet nosyonu gibi bir makro ortamın bu girdabını düşünüyoruz. Bitcoin’in şu anda dünyadaki en çekici varlık olduğu konusunda güçlü bir kanı olduğunu düşünüyorum. ”

Spencer Bogart

Bloomberg analisti Mike Mcglone “Bitcoin için en büyük göstergelerin bazıları, ayı piyasasının bitmediğini ve muhtemelen ayı boyunca daha uzun bir süre sıkıntı çekeceğimizi gösteriyor.” dedi.

“Dip ise güzel olurdu, ama bence olası değil. Temel olarak fiyata bakarsanız, Aralık ayından bu yana 3.100 ile 4.100 $ arasında işlem yapıyor. geçen yıl yaptığı gibi aynı şeyi yapıyor. Daha düşük seviyelerde konsolide oluyor ve bence hala daha düşük seviyelere geçmesi gerekiyor… Gerçek işlemler, Bitcoin’in en son 2.000 $ civarında olduğu seviyelere yakın.”

Bloomberg analisti Mike Mcglone

Fiyat açısından, Bitcoin son birkaç gün içinde kısa bir ralliden sonra yavaşlıyor. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı, son 24 saat içinde yüzde 1,50’lik artışın ardından 3,975 dolar ve marketcap 69,915,722,664 dolarda.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu