TradingView Crypto Dashboard ‘u Piyasaya Sürdü

Dünyanın önde gelen grafik platformu TradingView, kısa bir süre önce benzersiz Crypto Dashboard’u piyasaya sürerek, yatırımcıların kripto pazarlarındaki mevcut eğilimleri kontrol etmesine izin verdi. Ayrıca, şirket yıllık 0.09 BTC promosyonlu (% 50 indirim) özel bir ödeme seçeneği olan Bitcoin’i (BTC) de ekledi.


Platform, hisse senetleri, endeksler, emtialar ve kripto para birimleri hakkında gerçek zamanlı veri sağlıyor. Yeni gösterge panosu 25’ten fazla önde gelen kripto para borsalarından veri sunacak. TradingView’in amacı, yatırımcılara gerekli olan tüm araçları ve bilgileri bir yerde sağlamak.

Yeni gösterge tablosu, grafik başına çeşitli teknik göstergeler, sınırsız grafik düzenleri, 200’den fazla sunucu tarafı uyarısı ve aynı anda birden fazla cihaz üzerinde çalışma yeteneği gibi bilgiler sağlayacak.

Kampanyaya “TradingView ile Ay’a” adı veriliyor ve şirket aktif kripto para birimi işlemcileri için ilk elden veri konumunu korumayı umuyor.

Bahsedildiği gibi, platform Bitcoin aracılığıyla yıllık üyelik satın alma olanağı da ekledi. Abonelik bedeli yıllık% 0,09 BTC, yani% 50 indirimli olarak belirlendi.

Fiyat Bitcoin’e sabitlenecek, bu da BTC fiyatındaki bir düşüşün abonelikte indirim yapacağı anlamına geliyor.

Premium planı seçerek, kullanıcılar hem masaüstü hem de TradingView uygulaması için e-posta yoluyla gönderilen uyarılar, kısa mesajlar veya push bildirimleri gibi ek özelliklerin kilidini açabilecekler.

Gelişme, TradingView’in şu anda üç milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğu için de önemli. Platform, Dashboard’un başlatılmasının ardından kripto topluluğuna daha fazla dikkat çekecek olsa da, bazı yatırımcılara “kriptoya ilk adım” yönünde ilham verebilir.

Bunun olup olmadığına bakılmaksızın, BTC’nin bir ödeme seçeneği olarak eklenmesi, coin için bir başka kullanım durumu ve kitlesel kabul için bir başka adımdır.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Oyun Henüz Yeni Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu