Bitcoin İçin Yükseliş Sinyali: John Bollinger Olası Bir Ralliye İşaret Ediyor

Usta Analist, Bollinger Bantları İle Belirlenen Potansiyel Fiyat Hareketlerini ve Piyasa Dinamiklerini Değerlendirdi

Saygın piyasa analisti ve Bollinger Bantları’nın yaratıcısı John Bollinger, son X gönderisinde Bitcoin’e yönelik potansiyel bir yukarı fiyat hareketini işaret ederek tekrar Bitcoin’e odaklandı.

11/12 Eylül’de Bitcoin için alt Bollinger Bandında iki çubukluk bir tersine dönüşün kontrol edici teknik faktör olduğunu vurguladı ve daha fazla güç görülmesi halinde olası bir yükselişe işaret etti.

Ayrıca, Bollinger yakın zamanda potansiyel bir “üst bant” kırılması gözlemledi ve kripto para için olası boğa eğilimine işaret etti.

Bollinger Bantları, bir orta bant olan basit hareketli ortalamayı ve orta banttaki standart sapma seviyelerini temsil eden üst ve alt bantları içerir. Bu bantlar, volatil piyasalarda potansiyel fiyat sıçramalarını ve dönüşleri belirlemek için bir ölçüt olarak kullanılır.

Bitcoin fiyat artışı dikkat çekiyor

Bitcoin fiyatı son zamanlarda %1.9 artarak şu an $26,950 değerine ulaştı ve piyasa değeri $530 milyarı geçti.

Veri analitik şirketi Santiment, Bitcoin için parlak bir uzun vadeli görünüm açıkladı ve Bitcoin ve USDT birikimlerini not etti.

Ancak, şirket aynı zamanda, $27,000 seviyesindeki yatırımcıların büyük karlar alması nedeniyle olası kısa vadeli düzeltmeler konusunda da uyarıda bulundu.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Nassim Nicholas Taleb'den Çarpıcı İddia: Bitcoin'in Güvenli Liman Rolü Tehlikede mi?

Santiment, 7D MVRV (7 günlük piyasa değeri ile gerçekleşen değer arasındaki oran) takibinin iyi bir strateji olabileceğini belirtti; bu değer eğer 0’ın altına inerse, başka bir yukarı hareket için ideal olabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu