Blockchain.com, Yeni Finansmanda 120 Milyon Dolar Topladı - BTC MAGAZİN

Blockchain.com, Yeni Finansmanda 120 Milyon Dolar Topladı

Blockchain.com, Moore Strategic Ventures, Access Industries ve diğerlerinden 120 milyon dolar daha topladı.

Kripto para birimi endüstrisindeki öncü firmalardan biri olan Blockchain.com, yeni bir finansman turunda 120 milyon dolar topladı .
Katılımcı listesi New York merkezli yatırım şirketi Moore Strategic Ventures, çok uluslu endüstriyel grup Access Industries ve diğerlerini içeriyor.

Blockchain.com CEO’su Peter Smith blog gönderisinde, şirketin topladığı finansmanın gelişmesine ve yenilik yapmaya devam etmesine yardımcı olacağını belirtti:

”Şirketler bilançolarına bitcoin ekliyor, merkez bankaları DeFi’deki yenilikleri fark ediyor ve bizler tüm zamanların en yüksek seviyesini gördük.”

65 milyon kripto para cüzdanı

Son altı yılda tüm kripto para birimi alanının büyümesini yansıtmanın yanı sıra, Blockchain.com’un 65 milyon kripto cüzdanı gibi kendi başarılarının da altını çizdi.

”Altı yıl sonra, uzun bir yol kat ettik. Bitcoin, 50 bin dolarlık devasa fiyat hedefini geçti. 200’den fazla ülkede 65 milyonun üzerinde cüzdan oluşturuldu. Ayrıca 2012’den bu yana tüm Bitcoin işlemlerinin % 28’i, milyarlarca işlem hacmini temsil eden Blockchain.com üzerinden gerçekleşti.”


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu