BNB (BNB) Nedir? BNB (BNB) Geleceği ve Yorum 2022

BNB (BNB) Nedir?

BNB token, Malta merkezli Binance’in en büyük kripto para borsasıdır. CEO’su CZ olarak bilinen Changpeng Zhao’dur ve zamanla sadece bir borsa olmaktan çıkmıştır. Kripto para borsası BNB’nin arkasında olduğu için birçok yatırımcının dikkatini çekti.

BNB, kripto para borsası tarafından verilen bir kripto para birimidir. Token, ERC20 tabanlı bir kripto para birimi olarak yayınlandı, ancak daha sonra Binance kendi zincirini kurdu ve BEP2 tabanlı bir altyapıya geçti. Mevcut ERC20 token’ları, BEP20 token’ları olmak için yakılır.

Hacim ile dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance, piyasa hacmine göre gerçek paraya göre Binance Coin kripto para biriminin hacminde ve değerinde önemli bir artış gösterdi.

Binance Coin ile Binance borsasında yapılan alım/satım işlemlerinden alınan komisyonlar ödenebilir. Binance Coin ile yapılan ödemelerde Binance, birinci yıl için yüzde 50, ikinci yıl için yüzde 25, üçüncü yıl için yüzde 12,5 ve üçüncü yıl için yüzde 6,75 komisyon oranı indirimi sunuyor. Katmanlar, bir kullanıcının sahip olduğu token miktarına ve elde ettiği toplam hacme göre verilir.

Binance Coin, uluslararası para göndermek için de kullanılabilir. Binance blok süreleri de düşük. Bu nedenle tüm bu transferler çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Dünyanın en iyi üçüncü kripto para birimidir. 2021 itibariyle Binance Coin’in değeri 500 dolardan fazla.

Binance token para 2017 yılında piyasaya sürüldü. 2017’den bu yana en gelişmiş token paralardan biridir. Harika bir projesi olan Binance token, en güvenilir kripto para birimlerinden biridir. Binance şirketinin CEO’su CZ tarafından destekleniyor. Binance Coin CZ sayesinde oldukça popüler hale geldi ve birçok borsada yer aldı. Binance kripto para biriminin kalbi Malta’dır.

Son dönemde en hızlı çıkışı gerçekleştiren Binance coinin arkasında sağlam bir proje var. Binance şirketinin gelecekteki atılımları bu parayı tamamen destekliyor. Bu sayede Binance Coin yükselmeye devam ediyor. Piyasaya girdiğinde sadece 11 kuruş olmasına rağmen kısa sürede değeri artmaya devam etti. Dikkatleri üzerine çeken ve arkasında başarılı bir proje bulunan Binance coin büyümeye devam ediyor.

BNB Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Changpeng Zhao
  • Kuruluş Yılı: 3 Temmuz 2017
  • Blok ZinciriBinance Smart Chain
  • Toplam Arzı: 163,276,975
  • Dolaşımdaki Arzı: 163,276,974
  • Piyasa Değeri: ₺ 625.199.834.691,82
  • En Düşük Fiyat: ₺ 3284,27
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 10.295,64
  • Proje Amacı: Binance borsası, Binance Coin’i yıllık yüzde 20 karla satın alır ve aldığı BNB’yi yakar. Bu işlem piyasada kalan 100.000.000 BNB ile devam edecek. Bu işlemle Binance Coin piyasasında enflasyonun önüne geçilmesi amaçlanıyor.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Velas (VLX) Nedir? Velas (VLX) Geleceği ve Yorum 2022

BNB Geleceği

Binance Coin, lansmanından bu yana borsada verimli kullanımı nedeniyle değerinde önemli bir artış gördü. Aslında, sınırlı BNB arzı birçok yönden işe yararken, daha düşük başlangıç, laboratuvar ve komisyon ücretleri birçok yönden değer katar. Ayrıca dünyada en çok kullanılan exchange token olması da BNB’nin bu kadar sık ​​kullanılmasının nedeni olarak düşünülebilir.

Binance benzersiz bir ekosistemdir ve token Binance’in gücüyle desteklenmektedir. Uzman analistler Coin hakkında olumlu yorumlar veriyor ve kripto yatırımcıları da Coin almak için Binance borsasına güveniyor. Token, Binance ile olan bağlantısının yanı sıra yüksek işlem hızı, düşük işlem ücretleri ve stake modeli ile dikkate değer bir kripto para birimidir.

2017’den beri Binance sadece bir kripto para borsası değil, aynı zamanda popülaritesi de arttı. Bu başarı, Binance’in gelecekte ölçeklendirme yeteneğinin bir göstergesidir. Coin’in geleceği bu güce paralel ilerliyor. Binance Coin, kripto endüstrisindeki en güçlü proje olarak kabul ediliyor. Coin’in gelecekteki konumu yüksek olabilir.

BNB Yorum

BNB, lansmanın ilk gününden itibaren Binance sitesinde satışa sunuldu. Finans devi tarafından piyasaya sürülen ilk günden bu yana, tamamı Binance tarafından üretilen yüzde 50’lik token doğrudan halka satıldı. Kullanıcılar “Neden BNB satın almalı” sorusuna cevap verebilirler.

Birçok yatırımcı, şirkete zaten güvenleri olduğu için söz konusu coinin yatırım tabanında ciddi bir düşüş yaşamayacağını varsayıyor. Son dört yılın analizi de bu noktayı doğrulamaktadır.

Kripto para piyasasına yatırım yapmak, herhangi bir yatırım aracında olduğu gibi belirli riskler içerir. En iyi bilinen risk, yüksek yatırımların değişken piyasa koşullarından daha ciddi şekilde etkilenebilmesidir.

Bu riskin sadece söz konusu parça için geçerli olmadığını da belirtmekte fayda var. Bu durum her zaman bir olasılık olarak var olacaktır, çünkü tüm token’lar ani bir fiyat artışının yanı sıra ani bir düşüş yaşayabilir.

BNB Nereden ve Nasıl Alınır?

BNB’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu