Bu Altcoinler Bitcoin Fiyat Düşüşü Ortasında Yükselmeye Devam Ediyor - BTC MAGAZİN

Bu Altcoinler Bitcoin Fiyat Düşüşü Ortasında Yükselmeye Devam Ediyor

Santiment, kripto pazarındaki durum ile ilgili istatistiksel veriler yayınladı. 

Son raporda bazı altcoinler Santiment’in ilgi odağı oldu. Bunlar arasında $YFI, $UMA, $MKR, $MATIC, $ANT ve $KNC gibi altcoinler bulunuyor. Özellikle bu altcoinler, son Bitcoin fiyat dalgalanmalarına rağmen büyümelerini sürdürdüler. 

Yatırımcıların da ilgisini çekmesi, büyümelerindeki olumlu göstergelere de katkıda bulundu. Geçen hafta Bitcoin’in 33.000$ ile 36.000$ aralığında keskin fiyat dalgalanmalarına maruz kaldığını hatırlayın. Ortaya çıkan durum birçok trader’ın dikkatini altcoinlere çekti. 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1412664175927599107?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1412664175927599107%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fyfi-uma-mkr-matic-ant-and-knc-show-growth-despite-bitcoin-price-fluctuations-santiment

Özellikle yatırımcılar, bunları piyasadaki durum ve teklifler açısından en karlı seçenek olarak değerlendirdi. Yine de Santiment, sadece bir ay önce güçlü negatif piyasa trendlerine maruz kalan birçok varlığın artan hacminin ve aktivitesinin şimdi tekrar cesaret verici işaretler gösterdiğini bildiriyor.

Pazar balinalarında da ilginç bir durum yaşanıyor. Dolayısıyla, bu yüksek büyüme oranına sahip balinaların büyük sahiplerinin sayısı bir değişim geçiriyor. Santiment’in makalesi, hangi altcoinlerin birikimlerini gördüğüne ve hangilerinin çantalarını boşalttığına bakıyor.

Örneğin, giderek azalan balina adresleri arasında Polygon ($MATIC), Aragon ($ANT) ve Kyber Network ($KNC) gibi varlıklar bulunuyor.

Artan balina adreslerinin sayısı ise Yearn Finance ($YFI), Uma ($UMA) ve Maker’da ($MKR) gösterildi.

Ayrıca Santiment, belirli varlığa bağlı olarak 100.000 dolar veya 1 milyon dolar eşiğine karşılık gelen balina adreslerinin sayısını saydığını söyledi. Ayrıca bunun bir hacim ölçüsü olmadığını da eklediler, bu nedenle herhangi bir zamanda balinaların sahip olduğu ham adres sayısını veya arz yüzdesini ölçmek mümkün.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu